Eng
44

Навчання на курсах підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів Навчально-наукового інституту проєктів та підвищення кваліфікації за програмою «Вдосконалення майстерності викладача при застосуванні інтерактивних методів навчання»

У період із 03 по 07 жовтня 2022 року 12 педагогічних працівників Житомирського агротехнічного фахового коледжу пройшли курси підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання в  Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів Навчально-наукового інституту проєктів та підвищення кваліфікації за акредитованою спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» за навчальною програмою «Вдосконалення майстерності викладача при застосуванні інтерактивних методів навчання», обсяг (тривалість) 30 год., до цієї програми також долучилися шість працівників Відокремленого структурного підрозділу «Техніко-економічний фаховий коледж Дніпровського державного технічного університету», працівники Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича» та Галицького фахового коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

Авторка курсу – Світлана Іванівна Нестуля, докторка педагогічних наук, доцентка, професорка кафедри педагогіки та суспільних наук, директорка Навчально-наукового інституту лідерства Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

Мета програми – вдосконалення професійної підготовки викладача шляхом поглиблення і розширення його професійних знань, умінь і навичок, набуття досвіду виконання додаткових завдань та обов’язків у межах спеціальності.

06.10.22 року Світлана Іванівна Нестуля провела вебінар для слухачів курсу.

У ході вебінару активно обговорювали з проф. Нестулею С. І., нові можливості підкорення освітнього простору для більш досконалого володіння професійними навичками. Цікаві факти, сучасні прогресивні методи, та інтерактивне спілкування не залишили байдужим жодного учасника вебінару, також усі слухачі курсу отримали консультації щодо самостійного виконання завдань, передбачених дистанційною формою навчання.

Після закінчення навчання слухачі курсів отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

БІЛЬШЕ НОВИН