Eng
57

Навчання слухачів Університету третього віку

27 листопада 2021 року продовжили своє навчання слухачі Університету третього віку. На загальній кураторській годині відбулася зустріч на тему «Запобігання шахрайству» зі старшим інспектором з особливих доручень відділу зв’язків із громадськістю Управління патрульної поліції в Полтавській області, старшим лейтенантом поліції Аліною Кондратенко.

Слухачі дізналися про найпоширеніші види шахрайства, що все частіше зустрічаються в повсякденному житті, а також про те, як розпізнати шахраїв, яку інформацію не можна розголошувати й, головне, як діяти, якщо SMS, телефонні дзвінки, повідомлення в соціальних мережах викликають підозру.

Отримавши роз’яснення та консультації від працівниці поліції, слухачі попрямували на заняття із дисциплін першого блоку: «Англійська мова», «Німецька мова», «Інформаційно-комунікативні технології», «Психологія 55+», «Краєзнавчі студії Полтавщини», «Особистісний розвиток», «Економічна грамотність», «Здоровий спосіб життя», «Хочу жити в якісному світі».

Також цікаво було на парах із дисциплін другого блоку: «Фізична культура 55+», «Хореографія», «Філософсько-релігійні студії», «Справжня леді», «Йога», «Скандинавська хода», «Майстер-клас», «Гастрономічні історії: історії наших тарілок», «Арттерапія», творчої лабораторії «Креативна пані».

БІЛЬШЕ НОВИН