Eng

26

Навчання студентів-маркетологів за програмою Еразмус+ у воєнний час

З 20 лютого 2022 року студенти-маркетологи Мороз Катерина, Іванніков Роман та Кісурін Владислав знаходяться на навчанні за програмою міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ у партнерському університеті ПУЕТ  – Школі бізнесу в Любляні (Словенія).

24 лютого, із початком воєнних дій на території України, наші студенти потрапили під особливу увагу з боку європейських партнерів: двічі на тиждень для ПУЕТівців та студентів Київського національного торговельно-економічного університету організовуються спеціальні зустрічі, де з ними спілкується викладачка Школи бізнесу Спела Прегл. Вона обговорює з ними ситуацію в Україні, цікавиться дозвіллям студентів у вільний від навчання час, підтримує та допомагає побороти тривогу та занепокоєння. Також, зі студентами постійно на зв’язку проректор з якості Школи бізнесу в Любляні Катаріна Аскерк, яка координує навчання студентів-еразмусівців. 

Нагадаємо, що після початку війну, на адресу університету надійшов лист підтримки від Школи бізнесу в Любляні із пропозицією для всіх бажаючих викладачів та студентів прибути до Любляни без попередньо укладених договорів у рамках програми Еразмус+ (їх можна буде укласти по прибутті) та залишитися у безпечних для життя умовах.

26 лютого 2022 року у Любляні містянами було проведено мирну акцію на підтримку України із закликами до Росії зупинити війну, до країн Європейського союзу та США щодо термінового введення санкцій проти Росії та до Білорусі не брати участь у ворожих діях країни-агресора проти мирного населення України. Наші студенти мали змогу долучитися до заходів та відчути підтримку словенців у ці нелегкі для їх Батьківщини часи.

Пишаємося нашими студентами, колегами та партнерами! Все буде Україна!

73
БІЛЬШЕ НОВИН