Eng

32

Навчання УТВ в лютому продовжується в онлайн форматі

12 та 19 лютого слухачі Університету третього віку мали змогу продовжити заняття зі своїх теплих та затишних домівок. Завдяки постійному зв’язку та роботі кураторів і викладачів зі слухачами, а також минулорічному досвіду, цей процес пройшов без будь-яких складнощів. Традиційно заняття в усіх групах розпочалися з кураторських годин, на яких куратори разом зі слухачами обговорили деякі організаційні питання, прояснили всі складні моменти, та допомогли з підключенням до онлайн занять.

По завершенню кураторських годин, слухачі приєдналися до занять першого блоку: «Англійська мова», «Німецька мова», «Інформаційно-комунікативні технології», «Психологія пізньої дорослості – поважного віку активної людини», «Краєзнавчі студії для УТВ», «Особистісний розвиток», «Економічна грамотність», «Здоровий спосіб життя», «Хочу жити в якісному світі».

Також в онлайн режимі проводилися і деякі заняття другого блоку: «Філософсько-релігієзнавчі студії», «Справжня леді», творчої лабораторії «Креативна пані» та «Гастрономічні історії: Історії наших тарілок».

БІЛЬШЕ НОВИН