Eng

20

Навчаємо підприємництву: хто і як?

Британська Рада в Україні запрошує онлайн презентацію навчальних форматів “Навчаємо підприємництву: хто і як?” Один з 10 кейсів, який буде висвітлено під час презентації –  від Полтавського університету економіки і торгівлі, як партнера програми Creative Spark в Україні.

Навички підприємництва у студентів та молоді – наскрізна компетенція 21 століття. Стратегічний план діяльності Міністерства освіти і науки України до 2024 року у пріоритеті «Розвиток інновацій» робить фокус на створенні та впровадженні власних розробок серед студентів, науковців, молодих вчених та винахідників.

Які ж формати навчання ефективні для розвитку навичок підприємництва? Де шукати приклади та експертизу українським закладам вищої освіти та іншим зацікавленим організаціям?

Під час зустрічі ви дізнаєтесь як із темою підприємництва працюють партнери програми Creative Spark в Україні. Також буде презентовано свіжий каталог форматів Creative Spark, а також розглянуті практичні приклади впровадження.

Презентація буде корисною для викладачів та менеджменту вищих навчальних закладів, представників неформальної освіти та креативних хабів, які працюють із темою підприємництва.

Дата проведення: 25 березня 2021

Час проведення: 14.00-15.00

Мова презентації – українська

Для участі необхідна попередня реєстрація.

Реєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/38pgUSP

Приєднуйся до події в фейсбук

65
БІЛЬШЕ НОВИН