Невтомно працюємо!
Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи
1. «11.11.2020 року для студентів груп: ГРС б-31, ГРС б-32, ГРС б-33, ГРС б-34, ГРС б інт-31 було проведено лекцію із навчальної дисципліни “Якість обслуговування в готелях і ресторанах”. Студенти групи ГРС б-43 працювали на практичному занятті з дисципліни “Експертиза якості надання послуг в готельно-ресторанній індустрії”, викладачка – к. т. н., доцентка Рогова Н.В.»
2. «12.11.2020 року студенти груп ГРС б-24 і ГРС б інт-31 продовжували вивчати дисципліну циклу професійної та практичної підготовки “Фронт-офіс”, викладач – к. т. н., доцент Миронов Денис Анатолійович.»
Кафедра ділової іноземної мови
1.. «Середа, 11 листопада, видалася досить продуктивною. Ранок почався із занять зі студентами груп ГРС б-23 та ГРС б-31. Ми говорили про класифікацію ресторанів, а також познайомилися з історією успіху компанії “McDonald’s”. Із групами Т б-11, Т мб-11 та ПТЛ б-11 працювали над аудіюванням з теми “Presenting your company”, а також обговорили та визначили складові успішної презентації. На парі із дисципліни “Іноземна мова (за професійним спрямуванням)» студенти груп МЕН б-11, МЕН мб-11 та МЕН БА-11 практикували говоріння та аудіювання за темою “Negotiating: reaching agreement”. І наостанок пара з іноземними студентами. Дисципліна “Platforms of Corporate Information Systems”. (Викладач – Олексійчук Ю. Ф.)»
2. «Сьогодні група Філ б-21 розпочала свій день із вивчення німецької мови. Шкода, що таке заняття лише один раз на тиждень»
3. «12 листопада на практичному занятті з іноземної мови студенти групи ГРС б-22 продовжили вивчати тему “Classification of Restaurants” та розглянули кейс “Le Cirque 2000 Restaurant”. А група ГРС б-21 познайомилася з історією успіху корпорації McDonald’s.»
Кафедра товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи
1. «Разом із студентами групи БТ б-21 продовжуємо вивчати «Загальну біологію», тема лекції: «Виникнення і розвитку життя на Землі»»
2. «Сьогодні, 12 листопада 2020 року, на практичному занятті із дисципліни «Ринок і ресурси товарів» студенти групи МСМТ б-11 вивчали тему «Потенціал і тенденції розвитку ринку легкої і текстильної промисловості, трикотажної, шкіряної і хутряної галузі». Разом із доценткою кафедри Хмельницькою Євгенією Вікторівною заповнювали таблиці, будували графіки, але лишилися завдання і для самостійного опрацювання.»
3. «Разом зі студентами освітньої програми «Експертиза та митна справа» ступеня бакалавр на заняттях із навчальної дисципліни «Митне регулювання» засвоюємо конструкцію, принцип дії, типи, застосування рентгенівських апаратів, вивчаємо методику догляду багажу, ручної поклажі та поштових відправлень»
4. «Студенти освітньої програми «Експертиза та митна справа» на заняттях із навчальної дисципліни «Основи експертної оцінки», гарна комунікація та командна робота, як результат – успішне розв’язання ситуаційних задач»
Кафедра української, іноземної мов та перекладу
1. «ОІМ: практична граматика англійської мови (гр. Філ б-21) 12.11.2020 р.»
Кафедра фінансів та банківської справи
1. ««Хто володіє інформацією – той володіє світом» зазначив більше двох століть тому Натан Ротшильд – англійський банкір, бізнесмен і фінансист. Сказано це було після того, як голуби, якими захоплювався Натан і його брат Якоб, першими принесли їм звістку про поразку Наполеона під Ватерлоо. Це дало можливість братам-банкірам виграшно зіграти на Лондонській та Паризькій біржах, спричинивши спочатку обвал цін на облігації державної позики Англії та скупивши їх одразу за мінімальною, в результаті створеної провокації, ціною. Вже наступного дня, після офіційного повідомлення про поразку Наполеона англійські облігації різко зросли в ціні, але, їх більша частина до того часу вже знаходилася в руках Ротшильдів. За один день чистий прибуток клану фінансових магнатів склала більше 200 мільйонів фунтів стерлінгів. В епоху «інформаційних технологій» цей крилатий вислів стає дедалі актуальнішим. Адже уміння знаходити потрібну інформацію для обґрунтування інвестиційних рішень у сучасному електронному світі та ефективне її використання – справжній вид мистецтва. Саме цьому було присвячено практичне заняття із дисципліни «Інвестування» (10.11.2020 року), на якому студенти гр. ФК б-21 та ФБСС б-21 під керівництвом зав. кафедри фінансів та банківської справи доц. Яріш О.В. на основі інформації з різних веб-джерел про вітчизняних емітентів цінних паперів оцінювали ефективність їх дивідендної політики та емітованих ними цінних паперів, набуваючи практичні навички інвестиційного аналітика.»