Eng

14

«НІ!» полімерному пакованню!

13 листопада 2019 р. доцентом кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Губою Л. М. був проведений тематичний освітній захід для школярів.

«Ні!» полімерному пакованню говорили разом з учнями 10 та 11 класів Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 імені Панаса Мирного та студентами 4 курсу спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність освітня програма «Експертиза та митна справа».

На заході навчилися читати марковання полімерної упаковки та ідентифікувати її за видом полімеру, з’ясували вплив кожного полімеру, що використовується для виробництва паковання, на людину та довкілля, здобули практичні навички, працюючи зі зразками упаковок, розгадали тематичний кросворд, дізналися, як можна зменшити обсяги використання полімерів. Студентки групи ЕМС б-41Аліна Кушнір, Юлія Коновал та Анна Івко підготували цікаві доповіді й показали, наскільки небезпечною для здоров’я людини може бути полімерна упаковка, та яку загрозу вона становить для навколишнього середовища.

70
БІЛЬШЕ НОВИН