Eng
61

ННІЛ робота ПОШЛУС

Молодіжна політика на місцях. Дидактика лідерства в дії.

Полтавська обласна школа лідерства. Тренінгові заняття на локаціях: Полтавська, Диканька, Кременчуцька, Решетилівська.

Лідерами народжуються чи стають? Кожен може бути лідером чи не кожен? Наскільки молодь реалізує  свій потенціал? Якими рисами має володіти лідер?Чим відрізняється лідерство часу перших людських об’єднань – племен від лідерства сучасності? З чого починається розуміння лідером своєї відповідальності? Відповідальність – що це? Чи можна вважати особу лідером, якщо високий рівень її компетентностей обмежується власною кишенею? Що на виході?

Що значить ефективний лідер?

Ці та інші питання пропрацьовували з молодіжними лідерами в Полтавській обласній школі  лідерів учнівського самоврядування. Лідери не прилетять  з Марсу, Америки чи Європи, автентичність важлива в усьому, в лідерстві також.  

Маємо не лише говорити про молодіжну політику, а працювати в напрямку формування цінностей лідерства, фахово допомагати на місцях.

Вдячність департаменту освіти Полтавської облдержадміністрації (В. Ковальська), директорам освітніх закладів Полтавщини, координаторам на локаціях, Полтавському обласному інституту післядипломної освіти Віталій Зелюк, ректору ПУЕТ Олексій Нестуля  за системну підтримку  розвитку молодіжної політики а Полтавському регіоні.

Створюємо середовище розвитку потенціалу молоді Полтавщини з юних років. Dream big!

БІЛЬШЕ НОВИН