Eng
27

Нові горизонти для студентів ПУЕТ

Освіта за кордоном дає можливість майбутнім фахівцям отримати міцні знання та масштабний практичний досвід, забезпечує умови для розвитку лінгвістичних навичок завдяки щоденному спілкуванню в іншомовному середовищі, дає шанс зануритися в нову реальність, відкрити для себе різні країни й розширити межі свого світосприйняття. Прекрасні можливості для реалізації відразу всіх названих прагнень дає стипендіальна програма міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ КА1.

12 лютого 2020 року студентки ПУЕТ Йосипенко Анна (М-21) та Бортник Карина (ГРС-51) вирушили на навчання у другому семестрі 2019-2020 навчального року до Університету м. Фоджа (Італійська Республіка) за програмою Еразмус+ КА1. Ділимося враженнями наших студенток:

«Так виглядають щасливі студенти ПУЕТ!

Студенти, які знають чого хочуть від життя, сміливо мріють і користуються всіма шансами. 

Можливості, що дарує Всесвіт у співпраці з міжнародним науково-освітнім центром ПУЕТ, безмежні. Варто лише #dreambig.

Вересень. Attention. Програма Еразмус+ KА1. 1000 і 1 думка. Треба? Не треба? Треба. Екзамен з англійської. Перший етап пройдено. Рекомендаційний лист, CV, мотиваційний лист. Довгоочікувана відповідь. Запрошення з Університету м. Фоджа. 10-хвилинний ступор. Невже?! Те, про що так палко мрієш, приходить у твоє життя, а з ним приходить лише одне слово: «Дякую». Такої тотальної вдячності я, певно, не відчувала ніколи.

Життя повернулося на 180 градусів: країна, мова, горизонти, університет, люди, ритми, це все нове. Програма Еразмус+ KА1, за якою проходить життя в іншій країні, продумана до дрібниць. Так, саме життя, адже суто навчанням вона не обмежується. Програма містить: стипендію, вивчення нової мови, збори, подорожі, перегляди фільмів, різноманітні тематичні вечірки… Попереду півроку трансформації та перепрошивки. 

Інсайт: те, що здається далеким і недосяжним, насправді, близько. Треба лише робити трохи більше, аніж нічого».

Незабаром розпочнеться реєстрація на участь у програмі міжнародної кредитної мобільності Еразмус+ КА1 у першому семестрі 2020-2021 навчального року. Не прогав можливість приєднатися до нашої ПУЕТівської Erasmus+ family.

За детальною інформацією звертайтеся до міжнародного науково-освітнього центру:

ауд. 216

тел/факс: +38 (0532) 50-97-95

E-mail: grant.puet@gmail.com

Instagram: @mnoc.puet

Telegram: @mnoc_puet

Facebook: @ mnoc.puet

БІЛЬШЕ НОВИН