Eng

22

НОВОРІЧНЕ СВЯТКОВЕ ШОУ В ПУЕТ

2019 рік запам’ятався нам знаменними подіями, здобутками, науковими визнаннями та навчальними досягненнями, за якими стоїть наполеглива праця, непомітна для загалу. Дружня командна робота викладачів і студентської ради сприяє розбудові та примноженні освітніх, навчальних і наукових здобутків пуетівців.

Уже традиційним для нашого університету став святковий новорічний концерт. Студенти завжди готують феєричне новорічне шоу, яке не залишає байдужим жодного із присутніх у залі. Цьогорічною темою стало протистояння справжніх титанів зимових свят: Діда Мороза та Санта Клауса, Снігуроньки та Снігової королеви, Заметілі та Сніжниці. У запальних танцях та з новорічними піснями розгорталося дійство, яке було овіяне святковим настроєм та казковою атмосферою! Звісно, перемогу здобув наш рідний Дід Мороз та Снігуронька, які привітали із прийдешніми святами!

Без уваги не залишилися й маленькі гості свята, для них  підготували  Новорічну казку з дивовижними казковими героями, які створили  незабутні враження для малечі. Творчій команді Центру мистецтв та дозвілля вдалось створити  та передати унікальну новорічну атмосферу, приємне передчуття новорічних і різдвяних свят!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

65
БІЛЬШЕ НОВИН