Eng

23

Новорічний стіл полтавців: які товари можна купувати заздалегідь, а які не варто (викладачі ПУЕТ на Р.ТВ)

Незабаром свята і в магазинах вже з’являється ажіотаж на товари. Полтавці заздалегідь купують продукти для новорічного столу, розраховуючи на акції та знижки. Проте маркетолог говорить, що акції можуть бути “штучними”.

https://youtu.be/aMhJuyF8AXI

Мандарини, шампанське та продукти для салатів – ці товари купують полтавці для новорічного столу. Проте не всюди перед святами є знижки на популярні товари. Магазини розуміючи, що будуть конкретні товари популярні, ціни підвищують чи знижують чи роблять акції? – запитали ми.

– Роблять акції. Зокрема, можливо, та сама ціна буде представлена на жовтому ціннику. Не факт, що це дійсно зниження ціни. У магазині акції штучно створюють під свято, – розповіла маркетолог Наталія Яловига.До новорічного кошика пересічного українця входять: зелень, фрукти, овочі, напої, кондитерські вироби, мʼясо та риба.У магазині близько 30 людей. Дехто вже придивляється до товарів для новорічного столу та стежить за цінами.– Можу шампанське купити та онучкам шоколадки, – сказала пенсіонерка Марія Самойленко.

– А які ще продукти купуєте заздалегідь? – запитали.

– І мʼясо, і ковбаси. Інколи тут знижки нормальні. Тому й беру.

 А як ви вважаєте, ціни більші зараз чи перед святами? – додали ми.

 Я думаю перед святами все буде дорожчати, – відповіла жінка. Звісно раніше треба брати, – розповіла пенсіонерка Ольга.

 А що саме ви купуєте раніше? – запитали.

– Рибу, мʼясо та сир.– А чи закуповуєте ви товари на новорічний стіл заздалегідь? – запитали репортери.

– Ніколи, – відповіла пенсіонерка Марія.

– Чому?

– А нащо вони мені потрібні? Я ось прийшла й купила все, що мені потрібно й пішла. Й завтра сюди прийду, – розповіла жінка.– Коли будете купувати продукти? – запитали ми.

– Коли отримаємо пенсію, тоді й будемо все брати, – розповіла пенсіонерка Валентина Міненко.

– Що зазвичай на вашому новорічному столі? – запитали.

– Як зазвичай: олівʼє, холодець, риба заливна і голубці.

– Рецепти вже підготували? – запитали.

– Так, звісно, – сказала жінка

– А як ви вважаєте, перед святами є якесь здорожчання товарів?

– Обовʼязково є, все подорожчало!
“Я думаю в магазині ціни більш-менш не змінюються, а от ринкові ціни на цитрусові, фрукти та все інше зростуть”, – розповів полтавець Євген Малахов.– Деякі товари закуповуємо, – говорить полтавець Олег Лисенко.

– А що саме? – запитали.

– Ті, що довготривалі, ну там ананаси, кукурудзу. Ще можемо взяти акційні товари зі знижками.– А не боїтеся, що перед святами будуть черги? – запитали ми.

– Ми намагаємося ходити в магазин, коли черги якомога менші. Я не бачу необхідності створювати ажіотаж перед закупівлею, – розповіла полтавка Лілія Ткаченко.Попри акції далеко не всі товари потрібно купувати заздалегідь. Адже вони можуть зіпсуватися.“Вже зараз ви вже можете брати консервовані, вакуумовані, розфасовані та упаковані товари, а не варто заздалегідь купувати фрукти, свіже мʼясо та молочні продукти”, – розповіла кандидат технічних наук з товарознавства харчових продуктів Аліна Ткаченко.У середньому полтавці готові витратити на новорічний стіл від тисячі гривень.

http://poltavske.tv/events/26099

21
БІЛЬШЕ НОВИН