Eng
30

Новий тренінг :”Розумний стретчинг: взаємозв’язок між розумом і тілом”

23.04.2024 року на базі Полтавського університету економіки та торгівлі розпочали новий для нашого проєкту тренінг під назвою: “Розумний стретчинг: взаємозв’язок між розумом і тілом”. Тренер Сліпченко Ірина.

Взагалі що таке стретчинг? Стретчинг – це новий, популярний та безпечний різновид розтяжки. Окрім гнучкості тіла, у нього є ще цілий ряд позитивних наслідків для вас. Термін різновиду розтяжки походить від англійського слова stretch. У перекладі на українську він означає “тягнутися”, “розтягуватися”. Тому основною метою тренінгу є підтримка свого фізичного та ментального здоров’я в період стресу.

Основними завданнями на занятті стретчингом є виконання повноцінного комплексу спеціальних вправ. Під час тренування у вас розтягуватимуться усі групи м’язів та сухожиль. Таким чином ви зможете зробити свою фігуру стрункою, а тіло гнучким.

В результаті тренінгу учасники відчують основні переваги стретчингу:

  • Відсутність навантажень на серце. Тобто тренування можуть виконувати люди будь-якого віку.
  • Сприяє циркуляції крові. Таким чином заняття стретчингом допомагають боротися зі зайвою вагою.
  • Зменшує біль у тілі та суглобах. Стретчингом рекомендують займатися у реабілітаційних цілях. Він мінімізує болісні відчуття після травм та допомагає позбутися крепатури.
  • Робить тіло гнучким. Якщо ви вже давно намагаєтеся сісти на поперечний шпагат та прагнете мати хорошу розтяжку, то стретчинг пришвидшить бажаний результат.
  • Корегує неправильну поставу. Заняття стретчингом будуть корисними для тих, хто має звичку сутулитися. Експерти обіцяють, що вже через місять після регулярних тренувань ви помітите, як вам вдається тримати спину прямо.

Тренінг організовано на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ, – ректор Олексій Нестуля ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини”, – виконавча директорка Світлана Нестуля. В рамках реалізації проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні за підтримки «Shanti Volunteer Association» за фінансування уряду Японії, – керівник проєкту Ольга Стефанюк, методист проєкту Ірина Павлик.

Проєкт реалізується вже другий рік для ВПО, що знайшли прихисток в Полтавській територіальній громаді. Моніторинг проєкту здійснюється моніторинговою групою, керівник Роман Заворотній.

Реалізація проєкту триває до 16 серпня 2024 року. В рамках проєкту пропонуються навчальні курси, для ВПО, які проживають у Полтавській області, щоб отримати знання, корисні для відновлення засобів до існування та залучити себе до соціальної взаємодії. Проєкт також забезпечує ВПО продуктовими наборами, наборами побутової хімії та жіночої гідності.

За інформацією можна звертатися:

Контактний номер телефону: +380995158429

ГО Центр освіти дорослих Полтавщини

Полтавський університет економіки та торгівлі ( вул.Івана Банка 3, каб.316).

Реєстрація на навчальні курси у групі Telegram (https://t.me/+1BGn5rAAt29hYzMy).

БІЛЬШЕ НОВИН