Eng
26

НОВИНИ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ 09.11.2019

Дев’ятого листопада в Університеті третього віку, як і щосуботи, заняття з комп’ютерних технологій, англійської мови, психології, історії, фізичного навантаження, хореографії, дизайну, курси «Особистісний розвиток», «Справжня леді», творчу лабораторію ««Ретро-бабуся» та інші відвідало близько 300 слухачів.

До речі, на курс «Справжня леді» з нагоди «Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва» завітав заслужений працівник культури України, відомий на Полтавщині хормейстер і композитор Анатолій Жданов. Улюблений багатьма поціновувачами української пісні композитор багато своїх творінь присвятив рідному селу Петро-Давидівці, що в Диканському районі, а також Полтаві, де реалізував творче покликання. Під час зустрічі пан Анатолій запросив слухачів УТВ на свій ювілейний вечір із нагоди його 80-річчя від дня народження та 60-річчя творчої діяльності, який відбудеться невдовзі.

А ще, крім традиційних занять, на всіх чекала зустріч із першим директором УТВ, а зараз заступником міського голови Світланою Нестулею. Тема зустрічі – «Досвід розвитку народних університетів у Південній Кореї». Саме там нещодавно побувала пані Світлана в рамках співпраці ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини», членом якої вона є, з німецькою організацією DVV International. Як зазначили присутні на зустрічі, їм було цікаво дізнатися, як змінилося життя людей у Кореї за останні 35 років завдяки можливості доступу до освітніх проектів людей поважного віку, які курси там вивчають зараз, а також про перспективи розвитку освіти впродовж життя для українців.

Ось такою плідною, насиченою подіями, яскравими моментами стала минула субота для учасників проекту «Університет третього віку».

БІЛЬШЕ НОВИН