Eng
33

НОВИНИ УНІВЕРСИТЕТУ ТРЕТЬОГО ВІКУ 23.11.2019

У суботу, 23 листопада, у ПУЕТ знову працював Університет третього віку. Традиційно було проведено заняття з навчальних курсів «Інформаційно-комп’ютерні технології», «Англійська мова», «Психологія», «Краєзнавчі студії Полтавщини», «Особистісний розвиток», «Хочу жити в якісному світі», «Фізичне навантаження», «Теорія систем у світосприйнятті сучасної людини», «Дизайн і арт-терапія», «Хореографія», «Майстер-клас», «Справжня леді», «Творча лабораторія «Ретро-бабуся». Після завершення основних занять усіх слухачів запросили на лекцію від фахівців «ПриватБанку» на тему «Як запобігти фінансовому шахрайству».

А ще цей день запам’ятається тим, що всі заняття проходили в піднесеному настрої, адже проект «Навчання впродовж життя. Університет третього віку», поданий Інною Чайкою до Бюджету участі Полтави, впевнено набирав голоси завдяки активній підтримці як самих слухачів УТВ, так і всіх викладачів, співробітників та студентів ПУЕТ. 

Сьогодні всі хвилювання позаду, проект переконливо переміг, що дозволить у подальшому запропонувати нові навчальні курси, залучити ще більше людей поважного віку до освітніх, культурних, спортивних заходів задля покращення якості життя, суспільної активності, розширення контактів із представниками інших регіонів, а отже, зрости як кількісно, так і якісно.

ДЯКУЄМО ВСІМ ПОЛТАВЦЯМ ЗА ПІДТРИМКУ!

БІЛЬШЕ НОВИН