Eng
36

Оголошення про конкурсний відбір кандидатів до складу сектору вищої освіти Науково-методичної ради

Оголошення про конкурсний відбір кандидатів до складу сектору вищої освіти Науково-методичної ради

Міністерство освіти і науки України розпочинає конкурсний відбір кандидатів до складу сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (далі – сектор, сектор вищої освіти). 

Відповідний наказ МОН від 03 червня 2024 року № 795 розміщено на сайті Міністерства за покликанням.

Сектор вищої освіти формується у складі 15 осіб строком на 3 роки з представників держави, роботодавців та їх об’єднань, закладів вищої освіти усіх форм власності, наукових установ, Національної академії наук України та галузевих національних академій наук, професійних асоціацій, міжнародних експертів на строк не більше ніж три роки з осіб, які мають науковий ступінь у відповідній галузі знань або досвід фахової роботи в галузі не менше 10 років. 

До складу сектору не можуть входити керівники і заступники керівників закладів вищої освіти (наукових установ), а також більше одного представника від закладу вищої освіти (наукової установи).

Члени галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти не можуть входити до складу сектору вищої освіти.

Документи від претендентів приймаються з 05 до 21 червня 2024 року у паперовому або електронному вигляді.

Обов’язковим є заповнення відповідної форми за покликанням.

Претенденти на участь у конкурсному відборі подають:

  • заяву на ім’я голови конкурсної комісії;
  • біографічну довідку (резюме); 
  • мотиваційний лист; 
  • копії документів, що підтверджують наявність наукового ступеня у відповідній галузі знань та/або досвід фахової роботи в галузі не менше 10 років.

Документи у паперовому вигляді приймаються за адресою: вул. Смілянська, 11, м. Київ, 03151, Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» або на електронну пошту: nmc.vfpo@ukr.net, контактна особа Ковальчук Марина Валеріївна, телефон (044) 241-11-34.

Відповідальна за надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору – Дідусенко Світлана Іванівна, державний експерт експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України, електронна пошта svitlana.didusenko@mon.gov.ua, телефон (044) 481-32-37.

1787
БІЛЬШЕ НОВИН