Eng

20

Онлайн-конференція, присвячена українсько-азербайджанським дипломатичним відносинам

Міжнародний науково-освітній центр інформує, що 8 лютого 2021 року об 11 годині (за київським часом) відбудеться українсько-азербайджанська наукова онлайн-конференція на тему «Дипломатичні відносини Азербайджану та України крізь призму минулого і сьогодення».

Організатори: ADA University, Посольство Азербайджанської Республіки в Україні, Посольство України в Азербайджанській Республіці, Інститут сходознавства імені Агатангела Кримського НАН України, кафедра нової і новітньої історії зарубіжних країн Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У рамках конференції українські та азербайджанські вчені виступлять з доповідями про різні аспекти дипломатичних відносин Азербайджанської Демократичної Республіки та Української Народної Республіки, їх значення в геополітичному вимірі та вплив на подальший розвиток української та азербайджанської державності. Конференція приурочена даті встановлення дипломатичних відносин між двома країнами після відновлення їх незалежності — 6 лютого 1992 року.

Попередньо, в рамках конференції виступлять Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Азербайджанській Республіці Владислав Каневський, проректор ADA University Фаріз Ісмаілзаде, представники НАН України та НАН Азербайджану, вчені та дослідники українсько-азербайджанських відносин з обох країн.

Модератором конференції буде представник в Україні Бакинського Міжнародного Центру Мультикультуралізму Гончарук Марина, слухачами конференції – політологи, вчені, журналісти, громадські діячі, викладачі та студенти різних університетів України.

За додатковою інформацією звертайтесь на електронну адресу goncharuk_maruna@ukr.net

БІЛЬШЕ НОВИН