Eng

24

Онлайн-лекція проректора ADA University

11 листопада 2020 року міжнародним науково-освітнім центром ПУЕТ спільно з Бакинським міжнародним центром мультикультуралізму та ADA University (Азербайджанська Республіка) було організовано та проведено онлайн-лекцію на тему: «Українсько-азербайджанські дипломатичні відносини».  Запрошеним гостем і за сумісництвом лектором виступив пан Фаріз Ізмаілзаде, проректор ADA University.

Свою лекцію пан Фаріз розпочав із історичних фактів про зв’язки двох країн, народи яких об’єднують традиційні дружні відносини. Після відновлення Україною та Азербайджаном державної незалежності двосторонні відносини успішно розвиваються в усіх сферах. Переговори, проведені під час взаємних візитів глав держав і високопоставлених делегацій, підписані документи створили міцну базу для розвитку українсько-азербайджанських відносин. Поглибленню співпраці між двома партнерськими країнами сприяє активізація регіональної діяльності в рамках Організації за демократію та економічний розвиток ГУАМ (Україна, Азербайджан, Молдова та Грузія).

Пан Фаріз розповів також і про економіку Азербайджану, формування стратегічного нафтового резерву, «шовковий шлях», культуру, сільське господарство, пандемію коронавірусу та заходи уряду для підтримки бізнесу та населення в умовах карантинних обмежень.

Наприкінці онлайн-лекції проректор ADA University презентував діяльність їхнього ЗВО та наголосив на можливих напрямах співпраці між вишами.  Інформація, подана лектором, викликала жвавий інтерес у студентів та викладачів навчально-наукового інституту бізнесу і сучасних технологій, які приєдналися до онлайн-заходу. Сподіваємося на плідну співпрацю й надалі.

БІЛЬШЕ НОВИН