Eng
39

Онлайн практичні заняття з носіями німецької мови

26 лютого 2021 року практичне заняття з курсу «Письмовий двосторонній переклад (німецька мова)» (викладач – доц. Тупиця О. Ю.) зі студентами спеціальності «Філологія» (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) було проведено онлайн із залученням носія мови пана Франца (Німеччина).

Роланд Франц, як іноземний фахівець із забезпечення освітньої-професійної програми «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська», допомагає нашим викладачам та студентам в організації занять із німецької мови. Він дипломований менеджер, більше 50 років працював у Ландесбанку (Баден-Вюртемберг) на посаді завідувача відділу, зараз бере постійну участь у підтримці партнерських стосунків між містами Фільдера (Німеччина) та Полтавою, також перебував у рамках програми обміну в нашому місті (2019 р.).

Роланд Франц розповів нашим студентам про особливості роботи банківської системи Німеччини, специфіку отримання кредитів та ін. Жваву дискусію викликала проблема Коронавірусу. Наші студенти запитували «гостя» про сучасне життя звичайних німців під час пандемії, імунізацію.

Звичайно, таке практико-орієнтоване навчання є гарним засобом професіоналізації підготовки майбутніх фахівців у галузі перекладу. Кафедра української, іноземних мов та перекладу висловлює щиру вдячність пану Роланду за його роботу. Такі «зустрічі» будуть продовжуватися.

БІЛЬШЕ НОВИН