Eng
49

Онлайн-презентація міжнародних можливостей для студентів спеціальності «Філологія»

02 лютого 2021 року Міжнародним науково-освітнім центром (МНОЦ) та Навчально-науковим інститутом бізнесу та сучасних технологій було проведено онлайн-презентацію щодо довготривалої програми стажування в Турецькій Республіці для студентів ПУЕТ спеціальності «Філологія». Писаренко Тетяна, завідувачка сектору з організації міжнародних професійних стажувань МНОЦ, розповіла про умови стажування та можливості, які надає партнерська компанія «Anex Tour» в 2021 році.

Туроператор «Anex Tour» з’явився на світовому ринку в 1996 році й уже понад 20 років успішно здійснює свою діяльність у сфері туризму. Сьогодні компанія є найбільшим представником туристичної галузі в Україні та співпрацює із провідними компаніями України і світу, серед яких можна виділити «Blue Sky Travel», «Terremar Group», «ВУСО», «Альфа-банк», «Укрсиббанк». ТО «Anex Tour» також є співвласником авіакомпанії «Azurair».

Туристична компанія має широку дистриб’юторську мережу та співпрацює з великою кількістю турагентств, до яких входять «Роял Вояж», «Поїхали з нами», «Холідей Фор Олл», «АЙТУР-Україна», «Бізнес-Візит», «Клуб Датур», «Джой тревел» і багато інших.

1740
БІЛЬШЕ НОВИН