Eng

20

Онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО України

Міжнародний науково-освітній центр ПУЕТ повідомляє, що Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській (Республіка Польща) запрошує до участі в черговій програмі стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО України  I – IV рівнів акредитації, метою якого є ознайомлення із європейськими інноваційним підходами до надання освітніх послуг, новітніми унікальними методиками у викладацькій діяльності, основними тенденціями розвитку економіки, туризму, готельно-ресторанної справи та державного управління у Європейському Союзі, зокрема Республіки Польща.

Тема: «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та  його нормативно-правове впровадження у підготовку фахівців з економіки, туризму, готельно-ресторанної справи та державного управління»

Програма стажування передбачає:

  • отримання нових наукових зв’язків.
  • обмін корисною інформацією із зарубіжними колегами;
  • надання нових теоретичних і практичних знань.
Назва предметуКількість годинКількість балів ECTS
1.Аудит та консалтинг у сферах туризму, економіки та державного управління301
2.Тренди в туризмі та готельному господарстві301
3.Політика в сфері туризму150,5
4.Господарче законодавство в ЄС та Польщі150,5
5.Інтернаціоналізація та отримання грантів301
6.Сучасні технології в проведенні навчань602
  Сума годин: 180Сума ECTS:6

Стажування відбуватиметься за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. При потребі можливий переклад матеріалів та онлайн конференцій на українську мову. Тематика програми стажування при потребі може бути адаптована та модифікована для потреб конкретного учасника стажування.

Після завершення стажування видається СЕРТИФІКАТ*: про проходження міжнародного стажування на базі Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській (180 годин аудиторної та індивідуальної роботи) (зразок додається).

*Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

 

Організаційний внесок учасника: еквівалент 150 ЄВРО (за курсом НБУ на дату оплати). У ціну включено проведення онлайн-навчання, переклад матеріалів та вебінарів на українську мову,  сертифікат від Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській про проходження міжнародного стажування.  Додатково забезпечується: консультації та підтримка тренерів,  можливість встановлення  науково-дослідних контактів, можливість публікації в науковому збірнику.

Оплата організаційного внеску здійснюється після реєстрації учасника стажування.

Дати проведення стажування: 5  листопада – 8 грудня  2020 року (можливі інші індивідуальні терміни за погодженням)

 

Дедлайн  реєстрації:  4 листопада 2020 року.

Контактна особа:

Ігор Каспрук 

Тел.: +380 50 370 31 03

Е-mail: igor@dialog.lviv.ua

Корисні посилання:

ГО «Освітній ресурсний центр»: https://orc.org.ua/about-orc

Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській: https://www.wste.edu.pl/

Анкета учасника: http://bit.ly/3t1HW4I

Зразок Сертифікату: https://bit.ly/2HL27aI

БІЛЬШЕ НОВИН