Eng

24

Онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО України

Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській (Республіка Польща) запрошує до участі в черговій програмі стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ЗВО України I-IV рівнів акредитації, метою якого є ознайомлення із європейськими інноваційним підходами до надання освітніх послуг, новітніми унікальними методиками у викладацькій діяльності, основними тенденціями розвитку економіки, туризму, готельно-ресторанної справи та державного управління у Європейському Союзі, зокрема Республіки Польщі.

Тема: Інноваційні освітні технології: європейський досвід та  його нормативно-правове впровадження у підготовку фахівців з економіки, туризму, готельно-ресторанної справи та державного управління.

Дати проведення: 9 лютого – 31 березня 2021 р. (можливі інші індивідуальні терміни за погодженням).

Програма стажування передбачає:

  • надання нових теоретичних і практичних знань;
  • обмін корисною інформацією зі зарубіжними колегами;
  • отримання нових наукових зв’язків.

Після завершення стажування видається СЕРТИФІКАТ: про проходження міжнародного стажування на базі Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській (180 годин аудиторної та індивідуальної роботи).

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Організаційний внесок учасника: еквівалент 150 ЄВРО (за курсом НБУ на дату оплати). У ціну включено проведення онлайн-навчання, переклад матеріалів та вебінарів на українську мову,  сертифікат від Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській про проходження міжнародного стажування.

Додатково забезпечується: консультації та підтримку тренерів,  можливість встановлення  науково-дослідних контактів, можливість публікації в науковому збірнику.

Оплата організаційного внеску здійснюється після реєстрації учасника стажування.

Програма стажування

Назва предметуКількість годинКількість балів ECTS
1.Аудит та консалтинг у сферах туризму, економіки та державного управління301
2.Тренди в туризмі та готельному господарстві301
3.Політика в сфері туризму150,5
4.Господарче законодавство в ЄС та Польщі150,5
5.Інтернаціоналізація та отримання грантів301
6.Сучасні технології в проведенні навчань602
  Сума годин: 180Сума ECTS:6

Стажування відбуватиметься за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. При потребі можливий переклад матеріалів та онлайн конференцій на українську мову. Тематика програми стажування при потребі може бути адаптована та модифікована для потреб конкретного учасника стажування.

Реєстраційну анкету необхідно надіслати до 08 лютого 2021 р. включно з темою «Онлайн-стажування Суха Бескидська, Польща» на електронну адресу: igor@dialog.lviv.ua

Анкета для реєстрації та зразок сертифікату за посиланням: http://bit.ly/3omY9Vm

Контактна особа:

Ігор Каспрук

Тел.: +380503703103

E-mail: igor@dialog.lviv.ua

20
БІЛЬШЕ НОВИН