Eng

71

Онлайн-воркшоп з проектного менеджменту

07 жовтня 2020 року директорка інституту проєктів та інновацій Полтавського університету економіки і торгівлі провела онлайн-воркшоп з проектного менеджменту. Захід відбувався в рамках міжнародного тижня громадянської освіти “The Art of Living Together” Eastern European Network for Citizenship Education за підтримки Центру освіти дорослих Полтавщини та DVV International.

Міжнародний тиждень громадянської освіти відбувся з метою актуалізації тем громадянської освіти в публічному дискурсі  країн Східної Європи.  Учасниками тижня  є 6 країн Східного Партнерства Європейського Союзу (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) і Росія.

Важливим завданням Тижня є:

  • актуалізація тематики громадянської освіти в громадському дискурсі;
  • зміцнення співробітництва між членами EENCE і зміцнення співпраці EENCE з зовнішніми зацікавленими провайдерами громадянської освіти;
  • пошук нового змісту і нових форм громадянської освіти в умовах COVID-19.

ПРОГРАМА Тижня громадянської освіти складалася з національних і міжнародних заходів в сфері громадянської освіти, запропонованих організаціями та експертами – членами EENCE і іншими провайдерами громадянської освіти.

Учасники онлайн-воркшопу «Проектна діяльність в розвитку громадянського суспільства» ознайомитися з основними циклами та інструментами плануванням проекту та доступними інструментами для реалізації проектів,  прикладами успішно реалізованих проекті, отримали практичні поради щодо ключових етапів підготовки проектних заявок.

БІЛЬШЕ НОВИН