Eng
120

Онлайн зустріч випускників-фінансистів кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ (ПУСКУ, ПКІ)

21 травня 2021 року відбулась онлайн зустріч випускників-фінансистів кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ (ПУСКУ, ПКІ) «Зустріч поколінь: спогади та сучасність».

Зустріч випускників – надзвичайне свято, яке повертає нас у ті незабутні роки юності, коли ми студентами інституту (університету) опановували навчання та вчились спілкуванню, приймали виклики дорослого життя та шукали шляхи вирішення складних завдань нового етапу дорослішання. Ми трепетно   бережемо у пам’яті ті спогади…. Скільки б років не пройшло, мить зустрічі завжди щемлива і хвилююча. А тим паче ще й такий поважний ювілей – 60 років нашій «альма матер» – Полтавському університету економіки і торгівлі (пам’ятаємо і Полтавський університет споживчої кооперації України, і Полтавський кооперативний інститут).

Ведуча заходу – завідувач кафедри фінансів та банківської справи к.е.н., доцент Олена Яріш презентувала «Золотий фонд кафедри» та представила плеяду випускників, історія успіху кожного з яких є унікальною. Випускники-фінансисти різних років (починаючи з першого та закінчуючи випуском 2020 року) з задоволенням згадували студентські роки, навчання та дозвілля, КВК, конкурси та туристичні поїздки. Серед випускників-фінансистів є сьогоднішні стейкхолдери, тому не обминули увагою питання формування новітніх навчальних планів та сучасних освітніх програм. На зустріч завітали метри кафедри – ветерани, шана й повага до досвіду та знань яких завжди в наших серцях. Приємною несподіванкою став відео-ролик, який запропонували до перегляду модератори заходу.

Дуже хочеться сподіватися, що кожен випускник залишить надовго в своїй душі теплий спогад про таку чудову зустріч і віримо, що наступна також подарує ще багато нових вражень! На заваді не стануть ні напружений робочий графік, ні карантинні обмеження, ні інші негаразди. Адже зустріч випускників-фінансистів кафедри фінансів та банківської справи ПУЕТ (ПУСКУ, ПКІ) – це зустріч у справжньому родинному колі, де викладачі і студенти, очільники та ветерани, друзі та соратники-стейкхолдери мають змогу поринути у вир світлих та яскравих спогадів з минулого та обговорити актуальні проблеми сьогодення.

БІЛЬШЕ НОВИН