Eng

18

Освіта – сьогодні! Кар’єра – завтра! Успіх – завжди!

Проведення зустрічей студентів із потенційними роботодавцями стало для кафедри готельно-ресторанної та курортної справи вже традицією, адже практичні навички є найголовнішою складовою підготовки сучасного фахівця готельно-ресторанної індустрії.

У рамках тижня кафедри 6 листопада 2019 року відбулась чергова зустріч студентів 1–4 курсів із представниками провідних закладів сфери гостинності м. Полтава. Особливу зацікавленість у студентів викликала доповідь директора туристичного комплексу «Турист» Оніщук Лариси Миколаївни. Вона повідомила про кардинальні зміни в наданні різноманітних послуг гостям цього закладу, відповіла на запитання присутніх.

Під час заходу студенти також заслухали інформацію про вакансії, умови праці та можливість стажування і проходження виробничої практики в таких закладах: ресторані-пивоварні «Августін», готельно-ресторанному комплексі «Глухомань», заміському готельно-ресторанному комплексі «Verholy Relax Park», піцерії «Prima Pizza», туристичному комплексі «Буковель» холдинга Cartel.

68
БІЛЬШЕ НОВИН