Eng
51

Партнерство влади, бізнесу та ПУЕТ

24 травня 2024 року в рамках МАРАФОНУ З ЯКОСТІ в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся «День партнерства в ПУЕТ», де здобувачі вищої освіти в змішаному форматі мали змогу зустрітися та поспілкуватися з представниками бізнесу та з перших вуст дізнатися про можливості працевлаштування та кар’єрного розвитку.

З вітальним словом до присутніх звернулася перший проректор Наталія Педченко, яка зазначила, що День Партнерства – це унікальна можливість об’єднати зусилля для досягнення високих стандартів якості та ефективної співпраці.

Здобувачі вищої освіти отримали пропозиції щодо працевлаштування та можливості проходження виробничої практики від Володимира Литвиненка, начальника управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Головного управління державної податкової служби в Полтавській області.

Про наявні вакантні посади головних спеціалістів у юридичний відділ, відділ ведення Державного реєстру виборців та у відділ інформаційно-аналітичної діяльності, комунікацій з громадськістю та вимоги до осіб, які претендують вступити на державну службу розповів керівник апарату Полтавської районної військової адміністрації Ігор Киричко.

Про історію розвитку, конкурентні переваги, організацію та умови роботи, соціальну політику підприємства, мотиваційні заходи для персоналу та наявні вакансії розповіла Ольга Каблашова, директор з управління персоналом асоціації KONSORT.

На зустрічі були присутні постійні партнери університету у сфері практичної підготовки здобувачів освіти та працевлаштування випускників Марчук Ірина HR generalist та Шаравара Яна HR – рекрутер  торгової мережі магазинів «TA-DA», які презентували присутнім компанію та запросили на співбесіду зацікавлених здобувачів вищої освіти.

Юлія Гурнік, менеджер готельно-ресторанного комплексу «Балка Еко Клуб» провела захопливу презентацію заміського комплексу та запросила здобувачів вищої освіти до співпраці.

Також на кар’єрному заході «День партнерства в ПУЕТ» були присутні Ольга Лисенко, територіальний менеджер української національної мережі магазинів «Делві», Олена Дмитренко, фахівець з найму робочої сили та Катерина Чепіга, адміністратор дитячого розважального центру «Crazy Land», Микола Каращук, директор ТОВ «Автосервіс-Альянс» та ТОВ «Автодрайв-Альянс» та інші.

«День партнерства» це чудова можливість для підтримки та розвитку ділових зв’язків університету з представниками бізнесу з питань професійної підготовки здобувачів вищої освіти та їх майбутнього працевлаштування. Партнерство влади, бізнесу та ПУЕТ – це запорука якості випускника!

1787
БІЛЬШЕ НОВИН