Eng
33

Перша група з курсу «3D графіка та 3D друк» успішно завершила навчання

17 квітня учасники/ці отримали відповідні сертифікати. На вручені були присутні ректор Олексій Нестуля, виконавча директорка Світлана Нестуля, керівник проєкту Лілія Матвійчук, асистент ветеранів проєкту Анастасія Болдар.

Тренер курсу – Юрій Матвієнко, впродовж 8-ми занять вчив слухачів працювати з інженерною графікою, створювати 3D моделі комплектуючих для дронів, готувати моделі до друку, використовуючи технологію FDM та фотополімерного друку.
Отримавши базові знання слухачі курсу можуть надалі самостійно продовжити розвиватися у цьому напрямку, використовуючи здобуті знання як у власній справі, так і працевлаштувавшись у цій галузі.
Також нагадуємо, що вже у травні розпочне навчання друга група з даного курсу, а поки ще триває донабір за цим посиланням: https://docs.google.com/…/1jOzZj6WYfIVtkWvEKFpO5C1yxqCy…
Кількість місць обмежена!
Додамо, що це лише один із освітніх напрямків у рамках проєкту. Отримати детальну інформацію про інші освітні та консультаційні можливості можна за контактним номером команди: 📞+38 095 059 44 30

Проєкт Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей на Полтавщині реалізує ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” на базі Полтавського університету економіки і торгівлі #ПУЕТ у партнерстві з DVV International Ukraine та за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

60
БІЛЬШЕ НОВИН