Eng
26

Перший чемпіонат з торговельного підприємництва «Крок до бізнесу»

29.01.2021 стартував перший чемпіонат із торговельного підприємництва «Крок до бізнесу» серед команд студентів технікумів і коледжів. Чемпіонат проводиться з метою популяризації і пропаганди підприємницької діяльності серед студентів вищих навчальних закладів України І-ІІ рівнів акредитації, розвитку компетентності підприємливості та підвищення рівня обізнаності студентської молоді з питань розвитку торговельного підприємництва.

У змаганнях використовується бізнес-симуляція «Супермаркет mini-4», яка широко застосовується в навчанні студентів нашого університету. Проте особливістю проведення чемпіонату стало використання платформи дистанційного навчання для проведення ігор онлайн. Завдяки розробкам Юрій Іванов та Віка Глушко студенти мають можливість приймати командні рішення з аудиторій свого коледжу або навіть із дому, тоді як управління грою проходить із студії університету. Унікальність такого методу дистанційного навчання полягає в підтриманні необхідного постійного зворотнього зв’язку з кожною командою і забезпечення командної роботи через відеозв’язок учасників кожної з чотирьох команд. Така взаємодія імітує дистанційну роботу персоналу підприємства й навчає студентів командній роботі в режимі онлайн, що дуже важливо в умовах карантину.

Станом на 8.02.21 пройшла половина ігор першого відбіркового етапу чемпіонату, у якому взяли участь студенти Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу, Сумського коледжу економіки і торгівлі, Полтавського кооперативного коледжу, Херсонського кооперативного економіко-правового коледжу. Визначилися команди-переможці, які змагатимуться за перемогу у фінальній частині чемпіонату. Усі учасники змагань розвили в собі аналітичні здібності, отримали необхідні практичні навички прийняття управлінських рішень, а також позитивні емоції і стимул до навчання підприємництву.

Чемпіонат проводять доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Юрко І. В., Михайленко О. М., Іванов Ю. В.

БІЛЬШЕ НОВИН