Eng

26

ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ГРС

8 листопада 2019 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася конференція за результатами виробничої практики та закордонного стажування студентів 2-4 курсів спеціальності Готельно-ресторанна справа.

У вступному слові до учасників конференції гарант освітньої програми «Готельно-ресторанна справа», д. т. н., професор Капліна Т. В. акцентувала увагу на важливості закордонного стажування та виробничої практики як складової практико-орієнтованого освітнього процесу професійної підготовки фахівців готельно-ресторанного бізнесу.

Під час конференції студенти прозвітували про свої звершення, а також розповіли про набуті знання й досвід роботи на посадах офіціантів, барменів, кухарів, адміністраторів на Reception, аніматорів у провідних готелях та ресторанах України, Туреччини, Болгарії, Німеччини, Китаю та у Сполучених Штатах Америки.

Модератор конференції, к. е. н., доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Капліна А. С. ознайомила присутніх з особливостями проходження, основними тенденціями та перспективами подальшого вдосконалення міжнародних практик та підбила підсумки конференції.

БІЛЬШЕ НОВИН