Eng

65

Підписання меморандум про співпрацю між Полтавською торгово-промисловою палатою та Національною торгово-промисловою палатою Уганди!

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спільно з Полтавською торгово-промисловою палатою провели семінарі «Ведення бізнесу в Уганді та інвестиційні можливості» від Самуеля Маджвега (Samuel Majwega), Першого вiце-президета Національної торгово-промислової палати Уганди (Uganda National Chamber Of Commerce and Industry) для представників підприємств Полтавської області.

Метою заходу стала презентація інвестиційних можливостей підприємств Уганди, а також налагодження співпраці в сферах зовнішньої торгівлі, промисловості, туризму, освіти, будівництва, агробізнесу, транспорту, лікарських засобів, послуг тощо. В рамках семінару основна увага була приділена:

  • принципам функціонування регіональних інвестиційних ринків (Східноафриканське співтовариство – EAC, Спільний ринок для Східної та Південної Африки – COMESA);
  • умовам надання податкових та інфраструктурних переваг для інвесторів;
  • пріоритетним галузям для інвестування та співпраці (сільське господарство та агропереробка, туризм, інформаційні та комунікаційні технології, видобуток корисних копалин, послуги (фінансові, медичні, фармація), тощо).

Під час заходу відбулося підписання меморандум про  співпрацю між Полтавською торгово-промисловою палатою та Національною торгово-промисловою палатою Уганди! Вітаємо з початком продуктивної співпраці!

70
БІЛЬШЕ НОВИН