Eng

16

Підсумкова конференція у рамках проєкту «Молодіжний філософський форум «Проєкти людяності у постмодернізмі»

У рамках проєкту «Молодіжний філософський форум «Проєкти людяності в постмодернізмі» к. філос. н. Усановим І. В. організовано та проведено підсумкову  конференцію, метою якої було узагальнення теоретичного та практичного досвіду проєкту, осмислення потенційних можливостей як в організаційному, так і змістовному підході, зазначення фінансових джерел існування після закінчення партиципаторного бюджетування, а також напрацьованих форм подальшого розвитку філософсько-аналітичних студій.    

Захід відбувся за таким сценарієм:

  • вступне слово к. філос. н. Усанова І. В.;
  • головна доповідь на тему «Гуманізм і постмодернізм», яку провів Олександр Філоненко – богослов, д. філос. н., викладач філософського факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна, дипломант премії Фонду Темплтона за курс лекцій «Наука та теологія» (The Science and Religion Course Program of Center for Theology and the Natural Sciences (CTNS, USA), викладач Кембриджського університету (Faculty of Divinity, University of Cambridge, Cambridge, UK), академік Амвросіанської Академії, Мілан (Academia Ambrosiana, Milano);
  • у співдоповідях виступили: митець-кераміст Дмитро Білокінь, викладач і краєзнавець Артур Ароян, психолог Юрій Горбенко, філософ та громадський діяч Ксенія Пивоварська та ін.

Робота засідання мала теоретичну та практичну частину. На першій були розглянуті загальні особливості світогляду постмодерної доби, а також такі нові освітньо-комунікативні форми з використанням технологічних можливостей, як ризоматична освіта, картографічні траєкторії навчання протягом життя та ін. У другій частині проаналізовані перспективи надання інституційності філософсько-аналітичним, неформально-освітнім та каритативним практикам у контексті життя полтавської громади,  а також їх підтримка з боку місцевих бізнес-еліт. 

70
БІЛЬШЕ НОВИН