Eng

21

Підтримка людей поважного віку. Заняття в УТВ

<>

<>

Під час війни складно усім категоріям населення і дітям,  і дорослим, і людям поважного віку. Тому не полишаємо наших слухачів, продовжуємо психологічно підтримувати,  надавати  потрібну інформацію та корисні, практичні навички  нашим  небайдужим та спраглим до знань слухачам УТВ.

 09.04.22 року  цікавим дослідженням, особистим досвідом та аналізом наукових підходів до нутриціології  –  раціонального харчування, поділилась доцент кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи, к.т.н. Олена Олександрівна Горячова. Обговорювали раціон правильного харчування у стресових ситуаціях та правила здорового збалансованого харчування для підтримки функціонування  та життєдіяльності організму в різному віці.

Неабияку зацікавленість у наших слухачів УТВ завжди викликають лекції к.ф.н., доцента кафедри педагогіки та суспільних наук ПУЕТ Ігоря Вікторовича Усанова. Цього разу мова йшла про постмодернізм, історичний та філософський грунт ідеологій, які зіткнулися у ХХІ сторіччі. Ідеологія світла, добра, творчості, розбудови ,  розквіту та людяності проти ідеології темряви та руйнування з якою рашистський світ  рвався до світової гегемонії, розраховуючи на потужність своєї пропагандистської машини та рабську психологію 140 мільйонного населення росії.

Наші слухачі, люди поважного віку, виховані в радянському середовищі відкривають для себе багато невідомих сторінок минулого України. Саме знання дають людині свободу і розуміння сенсу людського існування та життя. Тому не втомлюємось працювати та підтримувати наших людей поважного віку разом з якими переосмислюємо та плануємо майбутні кроки розквіту та процвітання України. Сила в Єдності. Світ змінюємо ми, світ змінює кожен.

На заняттях, як і зазвичай,  слухачі активно долучалися до обговорення, дякували за  фаховий підхід та відповідальність викладачів у підготовці цікавих та корисних тем он-лайн занять.

21
БІЛЬШЕ НОВИН