Eng
57

Підтримка від партнерів з організації стажувань студентів у Німеччині

У січні 2022 р. восьмеро студентів Полтавського університету економіки і торгівлі направилися до земель Баварії (Німеччина) проходити професійне стажування в мережі закладів швидкого харчування “McDonald’s” у рамках співпраці університету з компанією “Internobmen”. Повернення студентів в Україну було заплановано на початок березня, але у зв’язку з останніми подіями в нашій країні його було перенесено на невизначений термін.

Велика ПУЕТівська родина завжди піклується про безпеку всіх її членів. Особливо в умовах сьогодення є дуже важливим, щоб кожен студент університету знаходився в безпечному середовищі. Дякуємо всім партнерам, які підтримують ПУЕТ у складні для всіх нас часи. Висловлюємо слова подяки і компанії “McDonald’s”, яка прийняла рішення забезпечити студентів безкоштовним проживанням після закінчення їхнього стажування. Також компанією “McDonald’s” вивчається можливість подання клопотання щодо отримання дозволу на працевлаштування для студентів на цілий рік. Ми дуже цінуємо підтримку з боку німецької сторони! Це відмічають і наші студентки – Сенченко Ксенія (ГРС б – 42) і Тіхонова Валерія (ГРС б – 43), які зараз знаходяться в м. Ердінг, Німеччина. Дівчата зазначають, що німці ЗА Україну і наша українська символіка майже всюди: в газетах, метро, церквах, на вулицях і будинках.

2 березня Ксенія та Валерія приєдналися до мирного мітингу на підтримку України, що проходив на Кенігсплац у Мюнхені. Німецькі СМІ повідомляють, що до акції приєдналося близько 40 000 тисяч людей. На площі безкоштовно роздавали всім бажаючим прапори України та Євросоюзу, більшість приходили зі власноруч зробленими плакатами. Тим, хто не мав плакатів чи прапорів, пропонували розмальовувати захисні маски й окремі елементи одягу у синьо-жовті кольори, також надвали синьо-жовті стрічки. На мирному мітингу прем’єр-міністр федеральної землі Баварія та голова ХСС Маркус Зьодер висловив солідарність Баварії з Україною та зазначив «Тепер ми всі українці».

Слава Україні!