Eng

30

Підтримуємо моральний дух внутрішньо переміщених осіб

Щоденно дбаємо про тимчасово переміщених осіб надаючи прихисток в гуртожитках університету, забезпечуємо гаряче харчування,  адресну гуманітарну допомогу, медичні послуги та підтримуємо моральних дух.

28 квітня 2022 року в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся виступ артистів Полтавської обласної філармонії для тих, хто змушений був покинути свій дім рятуючись від війни. На захід також завітали слухачі соціального проекту Університету третього віку, викладачі, співробітники та всі охочі містяни.

Цього дня позитивні емоції глядачам дарували: пісенно-танцювальний ансамбль «Полтава», заслужені артисти України Тетяна Садохіна, Микола Гармаш, солісти Лариса Борисенко, Марина Ткаченко, артистка розмовного жанру Катерина Юрченко. Приємним подарунком став виступ гурту «Краяни band» (заслужений артист України Сергій Старченко, Анатолій Пиляй, Віталій Підопригора та Аліна Філіпюк).

 Особливим моментом єднання стало спільне виконання відомої пісні про успіхи ЗСУ «Україна — переможе!» та слова підтримки, подяки ректора університету Олексія Нестулі, який  зазначив, що починаючи з 2014 року родину ПУЕТ поповнили сотні викладачів і студентів із тимчасово окупованих територій, а за час повномаштабної агресії рф університет прийняв більше 3500 внутрішньо переміщених осіб.

Дякуємо творчому колективу Полтавської обласної філармонії за ваш професіоналізм, відданість своїй справі та позитивні емоції.

Чекаємо на нові зустрічі.

Все буде Україна!

БІЛЬШЕ НОВИН