Eng
17

Підвищення компетенцій співробітників Навчально-наукового інституту міжнародної освіти на онлайн-семінарі: про роботу з іноземними освітніми документами

Співробітники Навчально-наукового інституту міжнародної освіти активно беруть участь у різних професійних заходах, які допомагають покращити їхні навички і знання у сфері вищої освіти.

27 жовтня 2023 року заступник директора Інституту з підготовки іноземних студентів Зінченко О.М. та старший інспектор відділу з підготовки іноземних студентів Інституту Косачева М.Г. взяли участь в онлайн-семінарі «Робота з іноземними освітніми документами, які походять із Західноафриканського регіону, Індії та Туреччини», який було організовано для визнавачів-практиків закладів вищої освіти, які є учасниками Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNext.

Онлайн-захід відбувся за фінансової підтримки Ради Європи в рамках проєкту «Імплементація Лісабонської конвенції про визнання – підтримка центрів ENIC» UaReNext.

Під час семінару наші співробітники отримали можливість поглибити знання щодо особливостей оцінки та визнання іноземних документів про освіту, а також про процедури, які необхідно дотримуватись при їхній перевірці.

Досвідчені фахівці ENIC Ukraine ознайомили учасників онлайн-семінару із практичною роботою у рамках Всеукраїнської мережі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій UaReNet, особливостями роботи з освітніми документами, які походять із Західноафриканського регіону, Індії та Туреччини, надали відповіді на актуальні запитання. Під керівництвом фахівців Центру визнавачі ЗВО попрацювали у воркшопах: розглянули та детально проаналізували практичні кейси із зразками іноземних освітніх документів, які походять із вищезгаданих країн.

Зінченко О.М. та Косачева М.Г. також отримали можливість обмінятися досвідом з іншими учасниками та спікерами семінару, отримали доступ до актуальних матеріалів та рекомендацій щодо взаємодії зі студентами та абітурієнтами з цих країн, що дозволить їм покращити свою практичну діяльність у цій галузі.

Участь у таких семінарах сприяє покращенню якості роботи відділів, що працюють з іноземними студентами в сфері освіти та налагодженню взаємовідносин з партнерськими установами з інших країн.

60
БІЛЬШЕ НОВИН