Eng

17

Плідно попрацювали сьогодні наші студенти та викладачі

Кафедра готельно-ресторанної та курортної справи

“23.10.2020 р. старший викладач Рибакова Світлана Сергіївна для студентів академічних груп ГРС б-33, ГРС б-34, ГРС б інт-31, ГРС б англ-31 провела практичне заняття з навчальної дисципліни “Барна справа і організація роботи сомельє”, для студентів груп ГРС б англ-21 (2 підгрупа), ГРС б англ бер-21 “Ресторанний кейтеринг”.

“За допомогою Moodle маємо можливість якісно проводити практичні заняття☝️

23.10.2020 року студенти групи ГРС-23 на практичному занятті вивчали процеси автоматизації готелів. Навчальна дисципліна “Фронт-офіс”, асистент Дудник Світлана Олексіївна. “

“23 жовтня 2020 р.  доцент кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Карпенко В.Д. провів лекцію студентам 3 курсу спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа, ОП “Готельно-ресторанна справа” на тему: “Методи забезпечення конкурентних переваг закладів готельно-ресторанного бізнесу”.”

“23.10.2020р. пройшли практичні заняття в групах ГРС-41 та ГРС-42 з дисципліни “Проєктування готелів та ресторанів з використанням графічних редакторів”, доц.Володько О.В.”

“23.10.2020 р. студенти групи ГРС б англ-31 завзято працювали на практичному з навчальної дисципліни “Якість обслуговування в готелях і ресторанах”, викладач к.т.н, доцент Рогова Наталія Володимирівна.”

Кафедра ділової іноземної мови

“Практичне заняття з теорії перекладу у групі Філ.41(26.10, 1-ша пера)”

“Чи знали ви, що  Генріх Гейне починав свою кар’єру управляючим невеликої компанії, та не справився з цією посадою через недостатність знань з бухгалтерії.  Ця обставина подарували світу чуттєвого поета- романтика.  Розгляду періоду романтизму у світовій літературі було присвячено практичне заняття в групі Філ- 21.”

“Ранок понеділка не проходить без стилістики англійської мови в групі Філ-42 (викл.Кришталь А.М.) “

“Новий тиждень – нові можливості!

Студенти груп МСМТ б 11, МЕВ МБ б 11, МЕ б 11, ГРС б 12 удосконалюють граматичні та лексичні навички з англійської мови. Викл. Царенко В. М.”

“Разом з групами ГРС б-34 та ГРС б інт-31 розбирали  ресторанні концепції на прикладі мережі ресторанів “Red Lobster”. Також поглиблювали свої розмовні навички та збагачували свій словниковий запас новими лексичними одиницями.”

“Іноземні студенти групи КНб англ – 31 продовжують вивчати дисципліну “Платформи корпоративних інформаційних систем”.

Викладачі:

Олексійчук Ю. Ф.

Сокуренко Т. С.”

“Продовжуємо удосконалювати граматику англійської мови з групою ГРС б 12. Викл. Царенко В.М.”

Кафедра маркетингу

“Понеділок починаємо з Maryna Ivannikova у Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ із опанування цифрового маркетингу із маркетологами четвертого курсу. На лекції аналізуємо особливості оптимізації пошукових систем, а на практичному досліджуємо відомі пошукові системи та даємо оцінку зручності інтерфейсу, точності виконання пошукових запитів, відповідності заголовків та описів пошукових запросив ключовим словам, що видаються у пошуку.”

“День маркетологів, що святкують 25 жовтня, надав друге дихання. Початок тижня, 26.10.2020, маркетологи другого курсу почали з Анжела Захаренко-Селезньова у Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ із закріплення теоретичних знань та набуття практичних навичок із дисципліни “Маркетинг підприємства”.

Кафедра математичного моделювання та соціальної інформатики

“Практичне  заняття зі студентами 3 курсу спеціальності “Комп’ютерні науки”  з дисципліни “Теорія алгоритмів” 21.10.20.

Проводить заняття доцент Черненко О.О. в meet Puet.”

Кафедра педагогіки та суспільних наук

“Викладачі кафедри продовжують свою роботу зі студентами в умовах карантинних обмежень.

На платформі ПУЕТ викладачі кафедри педагогіки та суспільних наук успішно читають лекції, проводять практичні і семінарські заняття, а також здійснюють виховання студентської молоді.”

Кафедра товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи

“22.10.20 ми, з 36 студентами #ПКК на майстер-класі обговорювали питання експертизи рослинних наркотичних засобів, їх легалізації, аптечні варіації, наслідки вживання.

Щиро дякую за організацію та підтримку Zoja Rachynskaya та Нещадим Ларисі Вікторівні”

“П’ятниця, закінчення робочої неділі, четверта  пара, втома… Але це не зупинило студентів групп ХТІ б-11, ХТІ РТ б-11, ХТІ мб-11! Всі жваво працювали на лабораторному занятті з дисципліни “Хімія”, виконали досліди в інтерактивному форматі, написали йонні рівняння.”

Кафедра української, іноземних мов та перекладу

“Розпочався ще один тиждень дистанційного навчання. Філологи продовжують працювати дистанційно (26.10.2020).”

Кафедра фізичного виховання також невтомно працює.