Eng

27

Початок нового навчального семестру в УТВ

Гостинно відкривши свої двері, ПУЕТ радісно вітав людей поважного віку, з початком нового навчального семестру, який розпочався після зимових канікул 29 січня і триватиме до кінця травня. Слухачі зібралися, переповнені емоціями радості й натхнення, в очікуванні спілкування в читальній залі університету, де відбулася загальна кураторська година, на якій Світлана Іванівна Нестуля презентувала здобутки та досягнення за роки існування проєкту, ділилася своїми враженнями від проєкту та перспективами його подальшого розвитку.

На захід завітали ректор університету, Олексій Олексійович Нестуля, який є натхненником і палким прихильником цього соціального проекту, а також мер міста Олександр Федорович Мамай. Олександр Федорович часто відвідує УТВ, адже небайдужий до проблем людей поважного віку.

Вони привітали слухачів із початком навчального семестру, щиро подякували всім, хто долучається до такої почесної праці, виразили слова своєї підтримки та пообіцяли наділі сприяти розвитку проєкту.

Кульмінацією цієї зустрічі стало вручення мером міста слухачам УТВ, квитків до театру імені Гоголя на рок-оперу «Юнона і Авось», за що вони були щиро вдячні.

70
БІЛЬШЕ НОВИН