Eng

57

ПОДОРОЖ У СВІТ ЗАОЩАДЖЕНЬ!

31 жовтня світ відзначає Всесвітній день заощаджень! В Україні ця традиція успішно реалізовується вже 10 років (з 2011 р.). Основна місія– поширити серед громадян інформацію про важливість заощаджень та, головне, їх ефективне використання.

Продовжуючи успішний досвід практико-орієнтованого навчання  в ПУЕТ  04.11.2021 р. завідувачем кафедри фінансів та банківської справи  Оленою Яріш та доцентом кафедри фінансів та банківської справи  Альоною Соколовою організовано зустріч студентів-фінансистів освітнього ступеня бакалавр і молодший бакалавр із керівником відділу роздрібного бізнесу Полтавського ЦРВ АТ «Мегабанк» Олександром Коломійцем.

Під час зустрічі, пан Олександр, як представник потенційного роботодавця, наголосив на важливості фінансової освіти у сучасному світіта акцентував увагу студентів на професійних вимогах до фінансистів на ринку праці, а його експертна думка про тенденції розвитку банківського бізнесу в умовах цифрової економіки – предметом фахових дискусій на майбутніх лекціях з дисциплін «Вступ до фаху» та «Інвестування».

Дякуємо Олександру Коломійцю за насичену цікавою і змістовною інформацією зустріч! 

БІЛЬШЕ НОВИН