Eng
40

Подяка представникам Канадського Червоного Хреста

Ректор Полтавського універстету економіки і торгівлі Олексій Олексійович Нестуля зустрівся з представниками Канадського Червоного Хреста та керівником Полтавського обласного Червоного Хреста Іриною Плюсніною.

Гості оглянули відремонтовані душові  в гуртожитку №1 університету, де проживають внутрішньо переміщені особи з Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Херсонської областей. Також гості проінспектували якість ремонтну в пральні, кухні, санвузлах, роботи в яких виконані Полтавським обласним Червоним Хрестом за фінансової підтримки Канадського Червоного Хреста.

Загалом, співпраця Полтавського університету економіки і торгівлі та Канадського Червоного Хреста, спрямована на поліпшення умов проживання ВПО, триває більше двох років – від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Наш університет високо цінує допомогу канадських друзів у цей нелегкий воєнний час. Тож, під час зустрічі ректор ПУЕТ Олексій Олексійович Нестуля вручив Подяку представникам Канадського Червоного Хреста за благодійну допомогу для облаштування умов перебування внутрішньо переміщених осіб.

Під час зустрічі її учасники також обговорили напрямки подальшої співпраці Канадського червонного Хреста та Полтавського університету економіки і торгівлі.

БІЛЬШЕ НОВИН