Eng
128

Полтавська фортеця  у форматі 3D

Дізнатися, як виглядали міські будівлі більше 200 років тому та навіть зазирнути в середину – це не фантастика. Цій темі була прсвячена презетація у Полтавському університеті економіки і торгівлі 6 липня 2023 року Олега Лебединського – історика, краєзнавця і видавця. Автор на конкретних прикладах продемонстрував можливості комп’ютерних технологій для реконструкції образу унікальних міських споруд Полтави.

Олег Лебединський у форматі 3D показав, яким були споруди Полтави понад 200 років тому. Під  час презентації можна було побачити Полтаву позаминулого століття і зазирнути всередину визначних споруд. Над 3D-реконструкцією пам’яток автор працює багато років. Олег Лебединський зізнається: прагне реконструювати повністю в 3D полтавську фортецю.   

На презентації були присутні члени Полтавської обласної організації Національної спілки краєзнаців України, зокрема, її голова, ректор ПУЕТ, д.і.н., проф. Олексій Нестуля, секретар, д.і.н., проф. Ірина Петренко. На презентацію завітали слухачі Уінверситету третього віку та громадськість міста та області, викладачі та співробітники ПУЕТ. 

БІЛЬШЕ НОВИН