Eng
66

Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування стартувала в четвертий сезон

07.10.2021 року в конференц-залі ПУЕТ відбулося відкриття Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування.

Метою школи є створення середовища для розвитку лідерського потенціалу учнівської молоді шкіл Полтавщини. Проєкт має сталий характер,кількість учасників щороку зростає зі 106 з початку реалізації проєкту 2018 року до 345 учасників цьогорічної фази навчання. Школярам – учасникам проєкту,  запропоновано 2 форми роботи: вивчення дистанційного курсу за підключеними логінами-паролями з метою розширення знань з теорії лідерства та проведення тренінгів на 8 локаціях з метою формування м’яких навичок: комунікації, кооперації, критичного мислення та креативності.

Проєкт Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування реалізується ПУЕТ  у тісній співпраці з Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти ім. М.В.Остроградського.  Відкриття цього року проходило в он-лайн формі. Учасників привітали батьки-засновники проєкту, ректор Олексій Олексійович Нестуля  та директор Віталій  Володимирович Зелюк, що опікуються створенням  середовища для формування нового покоління лідерів, яке здатне бути зразком адаптивної поведінки, умінням приймати виважені  рішення, створювати атмосферу взаємоповаги, творчості, креативності, взаємопорозуміння в колективах.

На відкритті ПОШЛУС з вітальним словом до учнів звернулася екс-голова студентсьої ради ПУЕТ, активна учасниця попередніх  років реалізації проєкту, нині випускниця програми  стажування молоді в Апараті Верховної Ради України Марина Негода, яка мотивувала юнацтво на «постійне савдосконалення та самореалізацію, адже тільки так можна досягти життєвого успіху».

 Дистанційний супровід  реалізації програми проєкту четвертий рік незмінно  веде кандидат технічних наук, доцен, тьютор Олена Олексадрівна Горячова.

Інтерактивні вправи, змістовні завдання, обмін думками, креативність підходів до ситуації, співпраця, формування єдності в команді – завжди вирізняють навчальний контент, пропонований  науково-педагогічними працівниками навчально-наукового інституту лідерства ПУЕТ.

1740
БІЛЬШЕ НОВИН