Eng

44

Полтавський молодіжний фестиваль реклами

Полтавський університет економіки і торгівлі п’ятий рік поспіль є організатором Полтавського молодіжного фестивалю реклами. Захід проводиться кафедрою маркетингу з метою формування та просування свідомого соціального світосприйняття учнівської молоді й формування навичок організації особистого чистого соціального простору.

15 грудня 2021 року відбувся IV етап Полтавського молодіжного фестивалю реклами на території нашого постійного партнера – ТРЦ «Київ». Велась онлайн-трансляція в Zoom для учасників, які не змогли відвідати захід офлайн.

Церемонію нагородження учасників Фестивалю відкрив ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, професор Олексій Нестуля. Він підкреслив важливість для учнів бути активними та соціально орієнтованими в житті, що в подальшому допоможе їм формувати свою життєву позицію як свідомих громадян України, а також наголосив на актуальності маркетингу в розрізі майбутньої професійної орієнтації. До привітань учасників долучились члени організаційного комітету Фестивалю – директорка Навчально-наукового інституту денної освіти, доцентка Аліна Ткаченко та проректор Олександр Манжура, які подякували закладам освіти й учням за небайдужість, високий рівень організації в підготовці робіт, а також наголосили на актуальності участі в подібних заходах.

Цьогоріч Фестиваль охопив заклади загальної середньої освіти Полтавської та Сумської областей. На фінальному етапі було представлено 25 командних і персональних робіт від 83 учнів закладів загальної середньої освіти у номінаціях: «Друкована реклама», «Відеореклама» «Інтернет-реклама».

Оцінювання конкурсних робіт проводило фахове журі у складі:

Юрій Бойко – голова журі, директор рекламної агенції «Бойко»;

Наталія Карпенко – завідувачка кафедри маркетингу Полтавського університету економіки і торгівлі;

Надія Коновалова – директорка відділу маркетингу та реклами ТРЦ «Київ»;

Богдан Радкевич – студент 2 курсу спеціальності «Маркетинг» ПУЕТ, засновник CEO-агенції ABDV group.

До нагороди за результатами роботи журі представлені такі роботи:

У номінації «Відеореклама»:

І місце – Іванченко Марк із роботою «Дискримінація може торкнутися кожного» (Ліцей №14 «Здоров’я» Полтавської міської ради);

ІІ місце – Остатній Владислав і Парфило Данил, робота з назвою «Сумнівна перспектива» (Ворожбянський ЗЗСО I-III ст. Лебединської міської ради Сумської області);

ІІІ місце – команда Наумова Нікіти за участю Білаша Кирила, Янча Данила, Демченка Артема, Когут Анни, відеоролик «Не бійся висловлювати власну думку: вона завжди буде почута» (Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області).

У номінації «Друкована реклама»:

І та ІІІ місця відповідно зайняли роботи «Це наше майбутнє», «Мій розум чистий. А твій?», група авторів – Лавренко Владислав, Дорошенко Владислав, Завальнюк Софія, Корнаєв Данііл, Ганниченко Микола, Лєбєдєв Владислав (Гімназія № 7 імені Т. Г. Шевченка м. Полтава);

ІІ місце – робота «Вибір тільки за вами» наймолодшої команди у складі: Овсій Іван, Ландар Олександр, Семко Мілана, Марія Бондаренко, Радько Євгенія, Онищенко Матвій (Ліцей № 13 «Успіх», м. Полтава).

У номінації «Інтернет-реклама»:

І місце – колектив авторів – Грек Валерія, Кузьменко Дар’я, Якименко Олександр, Підріз Микола, Литвиненко Діана з роботою «Дбаючи про екологію, ми дбаємо про себе» (Соколовобалківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Нехворощанської територіальної громади).

Переможці та учасники заходу отримали дипломи та сертифікати, брендову продукцію Університету та заохочувальні подарунки від наших партнерів ТРЦ «Київ».

Учасників Фестивалю творча студентська молодь ПУЕТ привітала яскравими художніми номерами.

Полтавський університет економіки і торгівлі вдячний керівникам закладів загальної середньої освіти, учителям та класним керівникам учнів, учням та їх батькам за формування соціально відповідальної свідомості молоді, а також підготовку учасників Полтавського молодіжного фестивалю реклами й запрошує до подальшої співпраці в наступних заходах.

БІЛЬШЕ НОВИН