Eng
30

Полтавський університет економіки і торгівлі – потужне середовище для наукового, професійного та особистісного зростання кожного!

Університет завжди відкритий до розвитку здібностей обдарованої учнівської молоді, підготовки їх до активної наукової діяльності та сприяння самовизначенню в майбутній професії.

12-13 лютого 2022 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбувся конкурс-захист науково-дослідних робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. На базі університету діяли 5 секцій: «Історичного краєзнавства» під головуванням ректора університету, професора Олексія Нестулі, «Інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту»,  «Німецької мови», «Філософії, теології, релігієзнавства та історії релігії» та «Соціології».

До складу журі ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України було залучено 18 науково-педагогічних працівників університету для роботи в 13 секціях, які забезпечили високий рівень організації та об’єктивність оцінювання наукових здобутків учнівської молоді.

Вітаємо учасників, переможців та призерів конкурсу, їх наставників та батьків з вагомими науковими здобутками. Бажаємо подальших успіхів та наукових звершень.

БІЛЬШЕ НОВИН