Eng

20

Посол ЄС в Україні відвідав Полтавський університет економіки і торгівлі

27 травня 2021 року Полтавський університет економіки  і торгівлі відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Європейського Союзу, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні пан Матті Маасікас в рамках офіційного візиту до Полтавської області.

Візит до Університету розпочався з покладання квітів до пам’ятника Бориса Мартоса, українського громадсько-політичного діяча, видатного кооператора та педагога.

Для вельмишановного гостя було організовано екскурсію Університетом, під час якої пан Матті Маасікас ознайомився з матеріально-технічною базою, аудиторним фондом ПУЕТ, бібліотекою та спортивним комплексом «Олімп». Ректор Університету розповів про один із найважливіших соціальних проектів ПУЕТ – Університет третього віку, що справило особливе враження на пана Посла, про що він відзначив у Книзі почесних гостей Полтавського університету економіки і торгівлі.

У ході візиту була організована зустріч пана Посла зі студентами Університету.  Тема лекції «Відносини між Україною та ЄС: сучасний стан та перспективи розвитку» викликала жваве обговорення серед слухачів. Студентів цікавили перспективи входження України до Європейського Союзу, визнання «паспортів вакцинації» в ЄС та результати пісенного конкурсу Євробачення 2021. На останок пан Посол побажав всім успіхів у навчанні та процвітання для України. 

БІЛЬШЕ НОВИН