Eng
260

Посвята у студенти ПУЕТ

Сьогодні родина Полтавського університету економіки і торгівлі суттєво зросла, адже до неї доєдналися вступники цього року. Разом із викладачами та співробітниками університету, наставниками,  випускниками, щирими друзями та надійними партнерами відбулися урочистості з нагоди Посвяти у студенти першокурсників.

З вітальними словами до першокурсників, їх батьків, викладачів та співробітників звернулися ректор університету, доктор історичних наук, професор, заслужений працівник освіти і науки України  Олексій Нестуля,  почесна гостя  –  секретар Полтавської міської ради – Катерина Ямщикова та директор Навчально-наукового Інституту денної освіти Аліна Ткаченко. Вони відзначили, що Полтавський університет економіки і торгівлі – це якість освіти, поглиблення знань, можливості для особистісного та професійного розвитку кожного заради процвітання України.

За традицією першокурсникам вручили  символи студентського життя: ключ до Країни Знань – Полтавського університету економіки і торгівлі; студентський квиток – символ причетності до славної студентської родини;  залікову книжку студента – основний документ на період навчання. Першокурсники виголосили  Клятву студента ПУЕТ.

Студентське життя – це час відкритих перспектив, мрій та можливостей, віра у здійснення всіх бажань та надія на відкритість усіх дверей. Отож, навчаючись в Полтавському університеті економіки і торгівлі, кожен студент  може бути цілком впевнений в своєму майбутньому, адже здобуває освіту в престижному, сучасному, перспективному закладі вищої освіти.

За підсумками 2022-2023 навчального року кращі студенти університету були нагороджені дипломами:

 • спеціальність «Філологія» – Детюк Влада;
 • спеціальність «Економіка» – Адаменко Анастасія,  Пшінник Марина;
 • спеціальність «Облік і оподаткування» – Кравченко Валерія;
 • спеціальність «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» – Телятник Ілона;
 • спеціальність «Менеджмент» – Ніколаєнко Єлизавета;
 • спеціальність «Маркетинг» – Торяник Валерія;
 • спеціальність «Підприємництво та торгівля» – Лапкун Михайло, Федоренко Катерина;
 • спеціальність «Право» – Євдокимова Тетяна;
 • спеціальність «Харчові технології» – Подойнік Юлія;
 • спеціальність «Комп’ютерні науки» – Ханжин Катерина;
 • спеціальність «Туризм і рекреація» – Фісанович Орина;
 • спеціальність «Готельно-ресторанна справа» – Філіпповський Антон;
 • спеціальність «Міжнародні економічні відносини» – Пугач Ростислав.

Сичук Діна та Литвин Марія були відзначені стипендіями Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств України.  

Студенти та мистецькі колективи Університету подарували глядачам море позитивних емоцій. Бездоганний, патріотичний вокал, чудові танцювальні номери глядачам демонстрували гурти «Play With Fire!», «Bellatrix», Бойко Вадим, вокалісти Іванов Станіслав, Малтабар Марія, Торяник Валерія, Наріжняк Карина.  Ведучі заходу Філіпповський Антон, Дудник Світлана.  

Дорогі першокурсники! Зараз ви стоїте на порозі нових викликів і можливостей, і ми впевнені, що ви впораєтеся з будь-якими завданнями, які стануть перед вами.

Бажаємо вам успіхів у навчанні, натхнення у творчій самореалізації, високих злетів, здійснення найзаповітніших мрій. Разом до Перемоги !

БІЛЬШЕ НОВИН