Eng
80

Практичний семінар «Агроконсалтинг. Кооперація. Переробка»

10 жовтня 2019 р. в м. Полтава зберуться разом дорадники та агроконсультанти Полтавської та Сумської областей, а також представники індивідуальних селянських та фермерських господарств, малого бізнесу та середніх агрофірм, які бажають скористатись консалтинговими послугами та цікавляться кооперацією у сфері с/г переробки.

Приводом для зустрічі є семінар «Агроконсалтинг. Кооперація. Переробка».

Семінар організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Суми спільно з Вищим навчальним закладом Укоопспілки «Полтавським університетом економіки і торгівлі» (ПУЕТ) за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи Європейського Союзу «EU4Business», спрямованої на розвиток малого та середнього бізнесу України.

Метою заходу є обмін досвідом та розвиток кооперації між агроконсультантами і переробниками с/г продукції Полтавської та Сумської областей.

У рамках семінару  організатори прагнуть: 

  • створити комунікаційну платформу для поєднання зусиль бізнесу, консультантів та влади з метою економічного розвитку сільських територій;
  • виявити можливості підтримки існуючих та започаткування нових ініціатив у сфері агроконсалтингу;
  • сприяти розвитку кооперації між сільгоспвиробниками та переробниками с/г продукції Сумської та Полтавської областей;
  • ознайомити з можливостями для розвитку бізнесу від Європейського банку реконструкції і розвитку.

Результатом спільних зусиль організатори проекту бачать:

  • консолідацію зусиль бізнесу, влади та консультантів для економічного розвитку сільських територій Полтавської та Сумської областей;
  • стимулювання зайнятості населення та розвиток малих форм підприємництва у сільській місцевості;
  • збільшення кількості та якості консультаційних проектів у сфері сільського господарства;
  • посилення міжобласної кооперації у сфері переробки с/г продукції;
  • практичне використання можливостей для агробізнесу від Європейського банку реконструкції і розвитку.Проект програми заходу додається.

Участь у семінарі є безкоштовною за умови попередньої онлайн реєстрації за посиланням:

https://form.jotformeu.com/92402047424348

Деталі можна знайти на Фейсбуці:

https://www.facebook.com/events/505491843612914/

Контакти організаторів:

м. Суми: sumy@bisc.org.ua / 050 247 02 04 / Наталія Карпенко

м. Полтава: hivassenko@gmail.com / 066 454 96 65 / Олена Івасенко

Практичний семінар «Агроконсалтинг. Кооперація. Переробка», 10 жовтня 2019 року

Місце проведення: м. Полтава, вул. Коваля, 3 (Полтавський університет економіки і торгівлі).

Проект програми заходу (можуть вноситись зміни)

ТаймінгСпікери і теми виступів
9:30-10:00Реєстрація учасників, вітальна кава.
10:00-10:10Вітальні слова.
10:10-10:20Вступне слово модератора.Роман Корінець, координатор Робочої групи з питань розвитку сільських територій Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики України, радник Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України.
10:20-10:35Тема: Можливості для кооперації МСБ Сумської та Полтавської областей у сфері переробки с/г продукції. Дорадча програма розвитку АПК Сумської обл. у 2019-20 р.р.Маслак Олександр, директор департаменту розвитку АПК Сумської ОДА, дорадник.
10:35-10:50Тема: Перспективні напрямки кооперації МСБ Сумської та Полтавської областей.  (тема може уточнюватись)Фролов Сергій, директор департаменту розвитку АПК Полтавської ОДА.
10:50-11:15Досвід співпраці переробників с/г продукції Полтавської області з консультантами.Лук’яненко Гліб, генеральний директор ПП «Агроекологія» (тема уточнюється).Цінченко Роман, директор Фермерського господарства «Сади Полтавщини» (тема уточнюється).Висланько Володимир,  фінансовий директор ТОВ «Полтава-Сад» (тема уточнюється).
11:15-11:30Досвід співпраці переробників с/г продукції Сумської області з консультантами.Тема: (тема уточнюється).Ігор Андрієнко, представник компанії «Натур Світ», яка займається вирощуванням та переробкою с/г культур та активно експортує свою продукцію.
11:30-12:10Тема: Практичні проблеми та перспективи розвитку дорадництва на Сумщині.Спільна презентація дорадників Сумської області.Назаренко Олексій, керівник Сумської дорадчої служби «Агронаука»Оничко Віктор, керівник ГО “Сумська обласна сільськогосподарча дорадча служба”.Сухоставець Андрій, представник Сумського національного аграрного університету.Терещенко Світлана, представник Сумської Торгово-промислової палати.Мараховський Андрій, голова Громадської спілки «Органічна Україна. Північ»
12:10-12:50Презентації дорадників Полтавської області.Тема: Практичні механізми співпраці дорадників з сільгосппідприємствами.Андрієнко Світлана,  керівник ГО “Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба”Тема уточнюєтьсяПисаренко Павло, один із засновників Полтавської обласної громадської організації “Офіційна сільськогосподарська дорадча служба”, перший проректор Полтавської державної аграрної академії
12:50-13:00Підписання меморандуму про співпрацю.
13:00-14:00Обід та нетворкінг
14:00-17:00Виїзд на передові підприємства з переробки с/г продукції Полтавської області. Підприємства  уточнюються. 
БІЛЬШЕ НОВИН