Eng

48

Практичний семінар «Впровадження системи НАССР для операторів ринку харчових продуктів”

Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми запрошує взяти участь у практичному семінарі «Впровадження системи НАССР для операторів ринку харчових продуктів”, який відбудеться 26 березня 2020 року в м. Полтава за адресою: вул. Коваля 3 (Полтавський університет економіки і торгівлі ПУЕТ).Реєстрації за посиланням: https://form.jotformeu.com/200543477935359 Захід спрямований на операторів ринку харчових продуктів (агропродовольчі ринки, заклади громадського харчування, торговельні підприємства, виробників) з метою ознайомлення учасників з практичними аспектами впровадження системи НАССР (англ. HazardAnalysisandCriticalControlPoints – Система аналізу небезпек і контролю (регулювання) в критичних точках). Довідково: 

Згідно із Законом України №771 «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» оператори ринку харчових продуктів зобов’язані впровадити систему НАССР. Основною метою впровадження системи НАССР є забезпечення безпеки харчової продукції та кормів на всіх етапах харчового ланцюга «від лану – до столу». Це означає системний підхід до гарантування безпечності харчових продуктів на всіх етапах харчового ланцюга, що починається ще на етапі вирощування сільськогосподарських рослин та тварин і закінчується на полицях супермаркетів та закладів харчування. На семінарі учасники отримають:роз’яснення положень харчового законодавства, практичну допомогу в розробленні документації для впровадження системи НАССР, дізнаються про перевірки “по-новому” та ін. Серед спікерів: 

  • Юрій Оглашений, старший експерт з НАССР та простежуваності проекту “Improvement of Food Safey Control System in Ukraine”;
  • Наталія Катеренчук, головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області;
  • Аліна Ткаченко, керівник науково-тренінгової лабораторії «Школа НАССР», консультант із впровадження системи НАССР;
  • Вікторія Облак, засновник власного бренду «ФАБРИКА РЕШЕНИЙ», консультант із впровадження системи НАССР та систем ISO 22000, ISO 9001.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://form.jotformeu.com/200543477935359

Даний захід реалізується Центр Інформаційної Підтримки Бізнесу м.Суми, що заснований на базі ГО “Рада молодих вчених”, у партнерстві з представниками Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business.

Зареєструвавшись на подію (та беручи безпосередньо участь у заході), Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних, а також на фото- та відеофіксацію.З організаційних питань надсилайте запити на sumy@bisc.org.ua або телефонуйте: (050) 247 0204, (050) 808 5383.

БІЛЬШЕ НОВИН