Eng
181

Практиканти навчального юридичного центру «Правова студія» ПУЕТ провели правопросвітницький тренінг «ні – насильству» для учнів 5-го класу гімназії № 8

24 листопада 2023 року студентка-практикантка Навчального юридичного центру «Правова СТУДіЯ» Полтавського університету економіки і торгівлі Діана Величко під керівництвом старшого викладача закладу вищої освіти Орел Вікторії Анатоліївни провела тренінг для учнів 5-го класу Гімназії №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради на тему «НІ – НАСИЛЬСТВУ».

За мету тренінгу було поставлено: ознайомити учнів з поняттями «добро», «жорстокість», «насилля», видами насилля; сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості в дитячому середовищі, їх наслідків для дитини; вивчити права дітей; обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства; розвивати вміння творити добро, усувати прояви жорстокості в своїй поведінці; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми, чуйне ставлення до людей і всього навколишнього світу.

Впродовж тренінгу учасники мали можливість пограти у різноманітні ігри, щоб закріпити свої знання з даної теми. Акцентувалася увага на шкільному булінгу та кібербулінгу. Також розглядали хто у насиллі є жертво, агресором та спостерігачем, поговорили про фактори, які сприяють насильству, а також спробували разом проаналізувати життєві ситуації.

Усі учасники були дуже активними і зацікавленими у сприйнятті теми «НІ – НАСИЛЬСТВУ». Наприкінці заняття кожен мав можливість пофантазувати і висловити свої найзаповітніші бажання, а також виразити  свої враження від тренінгу.

БІЛЬШЕ НОВИН