Eng
41

Практико-орієнтоване навчання студентів-менеджерів ПУЕТ у дії разом із компанією «Аврора»

Згідно  з концепцією практико-орієнтованого навчання 7 лютого 2020 року студентами спеціальності Менеджмент освітніх програм «Менеджмент і адміністрування», «Бізнес-адміністрування» було проведено виїзне практичне заняття  в Логістичному центрі «Сьогодні Аврора» Всеукраїнської мережі соціальних магазинів «Аврора».

 Для студентів було цікавим дізнатися про  етапи становлення компанії «Аврора», починаючи з її  мети, а саме: «Надати кожному клієнту будь-який товар за найнижчою ціною», про політику ціноутворення: «Ціна – це виклик для команди «Аврора», вони роблять все можливе, щоб за певну ціну клієнт отримав більше, ніж будь-де. 

Компанія продає товари за найнижчими цінами та заробляє за рахунок товарообігу, а не за рахунок націнки. І цим сповідує відому філософію Кайдзен. Це японська практика, яка фокусується на безперервному вдосконаленні процесів виробництва, розроблення, допоміжних бізнес-процесів управління, а також у сіх аспектів життя організації.

Відповідно до філософії Кайдзен усі працівники компанії «Аврора» — від директора до звичайного робітника – задіяні в удосконаленні стандартизованих дій та процесів, що має на меті усунення втрат (ощадливе виробництво). Студенти мали можливість оволодіти основами японської практики, ґрунтуючись на досвіді компанії «Аврора», та перевірити теоретичні знання в реальних господарських умовах.

Даруй добро вільно! Це один із принципів «Аврори», яка має серце та здатна дарувати любов, а добро,Є зроблене від серця, – робить світ кращим! Саме тому компанія є лояльною до студентства та соціально відповідальною в бізнесі!!! Саме у студентах спеціальності «Менеджмент» освітніх програм «Менеджмент і адміністрування», «Бізнес-адміністрування» Компанія «Аврора» вбачає перспективні напрямки своєї діяльності.

Студенти та викладачі кафедри менеджменту висловлюють щиру подяку за приділену увагу керівництву комапані «Аврора» та за цінні  поради, знання, якими поділився Лев Анатолійович Жиденко. Сподіваємося в майбутньому на плідну співпрацю.

БІЛЬШЕ НОВИН