Eng
140

Практико орієнтоване навчання студентів освітньої програми «Туризм»

27 вересня 2023 року на території об’єкту сільського зеленого туризму – «Садиба родини Блонських», що розташована у с. Вовнянка Миргородського району відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань розвитку туризму та курортів при Полтавській обласній державній адміністрації з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

Під час вітального слова до учасників  координаційної ради звернулася Директор Департаменту культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації Удовиченко І.А., яка підкреслила важливість залучення молоді до розвитку туризму та важливість практико орієнтованого навчання фахівців для сфери туризму.

Під час виступу Барибіна Я.О. депутатка Полтавської обласної ради та заступниця голови координаційної ради, к.е.н., доцент кафедри менеджменту, яка викладає на освітніх програмах «Туризм» навчальні дисципліни «Менеджмент в туризмі», «Управління туристичними дестинаціями», окреслила сучасні виклики та можливості розвитку туризму Полтавщини в умовах війни. Серед запрошених під час обговорення і затвердження нових туристичних маршрутів Полтавської області та питань розвитку сільського зеленого туризму у воєнний час були і студенти-бакалаври спеціальності «Туризм» ПУЕТ (Плахотний Руслан, Попович Тарас та Наріжняк Карина). Це ще раз підтверджує, що практико-орієнтоване навчання є одним із сучасних світових освітніх трендів для всіх рівнів, напрямків освіти та ключовий принцип надання освітніх послуг у ПУЕТ.

БІЛЬШЕ НОВИН