Eng

76

Презентація проєктних досягнень ПУЕТ у рамках UKRAINIAN ERASMUS+ MARATHON

#ErasmusDays – було започатковано за ініціативи Національного агентства Еразмус+ Франції як серію заходів та активностей, організованих по всій Європі та за її межами. В основі цього міжнародного святкування – одна проста ідея: висвітлити європейські цінності, переваги мобільності та результати проектів Еразмус+. У минулому році було проведено 3995 заходів #ErasmusDays у 53 країнах світу.

#ErasmusDays 2020 організовано під патронатом Європейської Комісії та Девіда-Марії Сассолі, Президента Європейського Парламенту.

#ErasmusDays 2020 об’єднало 5022 заходи по всьому світу, 83 з них відбулися в Україні.

Національний Еразмус+ офіс в Україні ініціював проведення 15-17 жовтня 2020 р. UKRAINIAN ERASMUS+ MARATHON, співорганізаторами якого виступили Erasmus Student Network – Kyiv (ESN-Kyiv) за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Виконавчого агентства із питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (ЕАСЕА) Європейської Комісії, Посольства Франції в Україні, Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Національного Агентства Еразмус+ в Італії, Інформаційного центру Erasmus+ Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні, EURODESK-Ukraine, eTwinning Plus в Україні, а також за активної участі українських університетів, молодіжних та інших організацій.

UKRAINIAN ERASMUS+ MARATHON презентував:

  • успішні історії українців, які вже скористались можливостями Еразмус+ (студенти, випускники, працівники університетів, громадські організації, школярі та батьки);
  • досягнення та результати співпраці спільно з європейськими партнерами;
  • вплив результатів діяльності Програм Еразмус+ на розвиток України.

До участі у заході та презентації вже реалізованого Полтавським університетом економіки і торгівлі проєкту Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти AESOP «Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена» були запрошені Юлія Перегуда, директор міжнародного науково-освітнього центру Університету, та Інна Пахомова, директор навчально-наукового Інституту проектів та інновацій Університету.

Спікери поділилися досвідом співпраці з європейськими партнерами, інсайтами створення, реалізації проекту та запровадження інституту студентського омбудсмена в Університеті, а також розказали про те, як інші організації можуть скористатись результатами та досягненнями подібних проєктів Еразмус+.

Запис трансляції Ви можете переглянути у соціальній мережі Facebook за посиланням:

https://www.facebook.com/events/1867688443373231/?post_id=1876780932463982&view=permalink

БІЛЬШЕ НОВИН